Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 16

J.Valančiūno ir „Pelicans“ vargai tęsiasi: sukniubo ir sostinėje

Jonas Valančiūnas buvo per vieną atkovotą kamuolį nuo tradicinio savo dvigubo dublio, bet „New Orleans Pelicans“ (2-13) vargai NBA aikštelėse nesibaigia. Šį kartą lietuvio komanda 100:105 (25:25, 33:16, 22:32, 20:32) svečiuose nusileido „ Washington Wizards“ (10-3).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JV ant parketo praleido 37 minutes ir pelnė 16 taškų (5/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Aikštę vidurio puolėjas paliko su prasčiausiu +/ – rodikliu ekipoje – -22.

Jau ne pirmą „Pelicans“ gana solidžiai žaidė pirmoje rungtynių pusėje ir visiškai sugriuvo po pertraukos.

Mačas JAV sostinėje nebuvo išimtis. Svečiai turėjo net 19 taškų pranašumą ir atrodė, kad jau gali pradėti galvoti apie trečią sezono pergalę, bet trečias kėlinys virto visišku nusivylimu, o visus reikalus „Wizards“ sutvarkė dar ir smogęs atkarpa 12:0.

Tai buvo ketvirta „Pelicans“ nesėkmė per penkis pastaruosius mačus. Vakarų konferencijoje Naujasis Orleanas lenkia vienintelį „Houston Rockets“ (1-13).

Vašingtono komandai Spenceris Dinwiddie pelnė 27 taškus, o svečių ekipoje su 31 tašku išsiskyrė Brandonas Ingramas.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 27, Kentavious Caldwellas-Pope'as 18, Montrezlas Harrellas 15, Aaronas Holiday 12, Deni Avdija 11 (10 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31, Jonas Valančiūnas 16 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 14, Joshas Hartas 13 (12 atk. kam., 5 rez. perd.).