Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 10

JAV sostinėje – vienas įspūdingiausių Jono Valančiūno pasirodymų šį sezoną

Jonas Valančiūnas ir toliau demonstruoja puikią formą ir tempia „New Orleans Pelicans“ (25-16) į pergales. Šį kartą uteniškis sužaidė vieną geriausių mačų šį sezoną ir jo komanda svečiuose 132:112 (35:37, 33:19, 32:32, 32:24) pranoko „Washington Wizards“ (17-24).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos žaidė 28 minutes ir surinko 27 taškus (10/15 dvitaškių, 7/8 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Tai buvo trečios rezultatyviausios JV rungtynės šį sezoną. Sezono rekordas – 37 į „Milwaukee Bucks“ krepšį įmesti taškai.

Tai buvo penktas Jono dvigubas dublis per šešerias pastarąsias rungtynes.

JAV sostinėje iš pradžių nebuvo lengva. „Wizards“ mačą pradėjo 10:0 ir „pelikanus“ prabudino tik ankstyva minutės pertraukėlė.

Iniciatyvą svečiai perėmė dar iki pertraukos, o daugiausiai problemų „Wizards“ gynybai kėlė puikiai žaidęs JV ir CJ McCollumo tandemas.

Trečiajame kėlinyje skirtumas tapo triuškinantis ir „Pelicans“ pagaliau laimėjo teritorijoje, kur nebuvo triumfavusi dvylika metų.

Pastarąjį kartą Vašingtono komandą svečiuose „pelikanai“ buvo įveikę 2011-ųjų sausį.

CJ McCollumas pelnė 34 taškus.

„Wizards“ ekipai atstovaujantis latvis Kristapas Porzingis surinko 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Vakarų konferencijoje „Pelicans“ užima trečią vietą ir nusileidžia tik „Denver Nuggets“ ir „Memphis Griezzlies“ ekipoms.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 23 (10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 19, Corey Kispertas 17, Danielis Gaffordas ir Monte Morrisas ( 9 rez. perd.) po 13.

„Pelicans“: CJ McCollumas 34, Jonas Valančiūnas 27 (12 atk. kam.), Naji Marshallas 18, Devonte Grahamas 11, Jose Alvarado 10.