Joelį Embiidą sustabdę „Warriors“ išjojo į pergalę namuose

Varžovų lyderį sulaikę „Golden State Warriors“ (20-24) krepšininkai namuose 119:107 (23:28, 29:22, 34:27, 33:30) įveikė „Philadelphia 76ers“ (29-17).
Joelis Embiidas ir Draymondas Greenas
Joelis Embiidas ir Draymondas Greenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Stephenas Curry nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. 8/13 tritaškių pataikęs gynėjas surinko 37 taškus, Jonathanas Kuminga pridėjo 26.

Tai buvo trečios iš eilės rungtynės, kuriose S.Curry renka 30 ar daugiau taškų ir pataiko bent šešis tritaškius.

Ryškiausiai gynėjas žibėjo trečiajame kėlinyje, kuomet du jo tolimi metimai paeiliui padėjo komandai susikrauti dviženklį pranašumą 69:57. Šiame ketvirtyje Stephenas pelnė 15 taškų.

Pralaimėjusiems Tobiasas Harrisas surinko 26 taškus.

„76ers“ lyderis Joelis Embiidas buvo blankus – jis pelnė 14 taškų, pataikydamas tik 3/12 dvitaškių. Maža to, aukštaūgis nebaigė rungtynių – likus žaisti keturias minutes, J.Embiidas iškeliavo į rūbinę po epizodo, kuomet varžovas jam užmynė ant kelio.

Tai buvo ketvirtas iš eilės Filadelfijos komandos pralaimėjimas po šešių pergalių serijos.

„Warriors“: S.Curry 37 (8/13 trit.), J.Kuminga 26, A.Wigginsas 23, B.Podziemskis 11.

„76ers“: T.Harrisas 26 (10 atk. kam.), F.Korkmazas 19, K.Oubre 15, J.Embiidas 14 (3/12 dvit.), P.Beverley 12, J.Springeris 10.