2019 12 25

Joelis Embiidas gniuždė Giannį, o „76ers“ susitvarkė su NBA lyderiais

21-ą pergalę per paskutines 22 rungtynes prieš Kalėdas iškovoję „Milwaukee Bucks“ (27-5) krepšininkai veikiausiai tikėjosi kur kas linksmesnių šventinių rungtynių. Absoliutūs lygos lyderiai išvykoje 109:121 (30:38, 18:31, 25:31, 36:21) nusileido „Philadelphia 76ers“ (23-10) ir pralaimėjo vos penktą kartą šiame sezone.
Giannis Antetokounmpo prieš Joelį Embiidą
Giannis Antetokounmpo prieš Joelį Embiidą / „Scanpix“ nuotr.

Milvokio klubui tai tapo didžiausiu skirtumu pralaimėtomis rungtynėmis šiame sezone.

Prie nepalankaus rezultato stipriai prisidėjo vienos prasčiausių Giannio Antetokounmpo sezono rungtynių.

Su aklina Joelio Embiido gynyba susidūręs graikas šiame mače pelnė 18 taškų, bet pataikė vos 8 dvitaškius iš 20 ir prametė visus 7 tritaškius.

19 pramestų metimų iš žaidimo yra prasčiausias Giannio rezultatas per septintą sezoną trunkančią karjerą. Mažiau taškų G.Antetokounmpo buvo surinkęs vos sykį šiame sezone.

Jo tiesioginiu oponentu šiose rungtynėse buvęs J.Embiidas buvo kur kas solidesnis – Filadelfijos centras pelnė 31 tašką (8/15 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Puikiai antrąjį ir trečiąjį kėlinį sužaidę „Sixers“ ketvirtajame kėlinyje turėjo net 29 taškų persvarą (102:73), o svečiai mažytę intrigą sugebėjo atkurti jau be G.Antetokounmpo, kuris ilgam sėdo ant suolo dėl pirštu į akį jam pataikiusio varžovo.

Khriso Middletono vedami „Bucks“ prasidėjus paskutinei rungtynių minutei buvo sumažinę skirtumą iki 9 taškų, bet Tobiasas Harrisas ir Alas Horfordas pataikė po tritaškį ir „76ers“ iškovojo itin saldžią pergalę.

Filadelfijos komanda šiame mače iš viso pataikė net 21 tritaškį iš 44 ir pakartojo klubo rekordą. Be to, tiek daug tritaškių per Kalėdas vykusiose rungtynėse dar nebuvo pataikiusi jokia komanda.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (11 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 22 (5/7 trit.), Joshas Richardsonas 18 (4/11 trit.), Furkanas Korkmazas 16 (4/5 trit.), Benas Simmonsas 15 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 14 rez. perd.), Alas Horfordas 11 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 31 (5/9 trit., 8 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 18 (8/27 metimai, 14 atk. kam., 7 rez. perd.), George'as Hillas 15 (6/7 metimai), Brookas Lopezas 11.