2023 10 18

Jonas Valančiūnas ir „Pelicans“ pergalingai baigė pasirengimą naujam sezonui

Jonas Valančiūnas tradiciškai perkopė dviženklę pelnytų taškų ribą, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ klubas pergalingai baigė pasiruošimą NBA sezonui, paskutinėse kontrolinėse rungtynėse Orlande 104:92 (25:26, 28:29, 24:21, 27:16) įveikdamas vietos „Magic“.
Jonas Valančiūnas („New Orleans Pelicans“) – 15,4 mln. JAV dolerių
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

31-erių centras iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto sudėtyje ir per 21 minutę įmetė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Reikia pažymėti, kad „Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas rungtyniavo tik pirmus du kėlinius, bet tai nesutrukdė svečiams išsivežti pergalės.

Puolėjas per 16 minučių pelnė 16 taškų ir 5 kartus perėmė kamuolį.

Šeimininkų gretose geriausiai žaidė 19 taškų pelnęs pasaulio čempionas iš Vokietijos Franzas Wagneris.

Prieš tai Naujojo Orleano komanda buvo pralaimėjusi tris pasirengimo mačus tam pačiam „Magic“(105:122), „Houston Rockets“ (87:120) ir „Atlanta Hawks“ (105:110).

Pirmas naujo sezono rungtynes „Pelicans“ žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį svečiuose su „Memphis Grizzlies“.

„Magic“: Franzas Wagneris 19 (3/6 trit.), Mo Wagneris 16, Gary Harris 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 18 (6 rez. perd., 4 atk. kam.), Zionas Williamsonas 16 (5 per. kam.), C.J. McCollumas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas ir Trey Jemisonas (9 atk. kam.) – po 10.