2022 03 31

Jonas Valančiūnas puikiu žaidimu vedė „Pelicans“ į pergalę

Jonas Valančiūnas žaidė ilgai ir naudingai, o „New Orleans Pelicans“ (33-43) komanda išvykoje 117:107 (32:36, 19:18, 34:28, 32:25) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ (27-49).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas žaidė 35 minutes Portlande, per kurias pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė net 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo ant parketo, „Pelicans“ pelnė 12 taškų daugiau nei varžovai.

Viename iš epizodų Jonas puikiai pasidarbavo abiejose aikštės pusėse - perėmė kamuolį, o greitajame puolime krovė iš viršaus.

CJ McCollumas sulaukė ilgų ir griausmingų plojimų – tai buvo jo pirmas sugrįžimas į Portlandą nuo vasario mainų, kurių metu jis buvo pasiųstas į Naująjį Orleaną.

Vien pirmajame kėlinyje jis pelnė 14 taškų, o iš viso surinko 25 ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Trail Blazers“ ekipoje devynerius metus praleidęs C.McCollumas teigė žinojęs, kad išsiskyrimas su šiuo klubu anksčiau ar vėliau būti turėjo.

Drew Eubanksas pelnė 21 tašką ir atkovojo 9 kamuolius „Trail Blazers“ komandai.

Dabar „Pelicans“ lenkia „Los Angeles Lakers“ kovoje dėl devintosios vietos Vakarų konferencijoje. Kitas rungtynes „pelikanai“ penktadienio vakarą išvykoje ir žais būtent su „Lakers“.

„Trail Blazers“: D.Eubanksas 21, B.McLemore'as 16, R.Perry 15, B.Williamsas 10 (10 rez. perd.).

„Pelicans“: C.McCollumas 25, J.Valančiūnas (11 atk. kam.) ir B.Ingramas po 19, J.Hayesas 18, T.Murphy 10.