Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 11

Jono Valančiūno tritaškis įkvėpė „Raptors“ pergalingam spurtui

Jono Valančiūno pasirodymas NBA arenose buvo gan trumpas, bet efektyvus. Lietuvis prisidėjo prie lemiamo „Toronto Raptors“ spurto ir padėjo nugalėti „Brooklyn Nets“ ekipą 118:91 (21:29, 35:30 35:11, 27:21).
Jonas Valančiūnas Toronte rengiasi naujam sezonui.
Jonas Valančiūnas Toronte rengiasi naujam sezonui. / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolo ir pirmoji susitikimo dalis jam nebuvo sėkminga. „Raptors“ taip pat strigo ir atsiliko 8 taškų skirtumu.

Tačiau po pertraukos pasirodęs aikštėje starto penkete, J.Valančiūnas surengė puikią atkarpą.

Vien per trečiąjį kėlinį J.Valančiūnas pelnė 9 iš 11 savo taškų.

Jis pataikė labai svarbų tolimą metimą, po kurio „Raptors“ komentatoriai ėmė šūkauti prie mikrofono, o Toronto ekipa atsiplėšė nuo „Nets“ 70:62. Tai buvo pirmas lietuvio tolimas metimas ikisezoninėse rungtynėse.

„Raptors“ trečiojo kėlinio pradžioje surengė spurtą 14:3 ir J.Valančiūnas prisėdo ant suolo, kai darbas buvo atliktas ir jo komanda pirmavo 80:66. Trečiąjį ketvirtį „Raptors“ laimėjo net 35:11 ir nulėmė rungtynes.

Per 14 minučių centras pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, iš kurių 3 – puolime, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Raptors“ įmetė 11 taškų daugiau nei „Nets“.

Danny Greenas nugalėtojams pelnė 22, Kawhi Leonardas (7 kam., 7 perd.) – 13, Fredas VanVleetas 11, Serge'as Ibaka – 10 taškų.

„Nets“ klubui Jarrettas Allenas surinko 23, D'Angelo Russellas – 18, Carisas LeVertas – 11, Joe Harrisas – 10 taškų.

„Raptors“ dar sužais vienerias draugiškas rungtynes spalio 12-ąją su „New Orleans Pelicans“.

NBA sezoną J.Valančiūnas pradeda spalio 18-ąją su „Cleveland Cavaliers“.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?