2021 11 12

Jutoje – nerezultatyviausias D.Sabonio sezono mačas, bet svarbi „Pacers“ pergalė

Domantas Sabonis buvo toli nuo sau įprastų statistikos rodiklių, bet tai nesutrukdė „Indiana Pacers“ (5-8) ekipai iškovoti svarbią pergalę svečiuose. Indianapolio komanda 111:100 (32:30, 28:21, 25:26, 26:23) svečiuose įveikė vieną Vakarų konferencijos favoritų „Utah Jazz“ (8-4).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 31 minutę ir šį kartą pelnė tik 6 taškus (2/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, du kartus suklydo ir aikštę paliko su 6 pražangomis.

Tai buvo pats nerezultatyviausias lietuvio mačas šį sezoną.

Svečiai į priekį truktelėjo prieš pat pertrauką, kai pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo apčiuopiamesnę persvarą – 60:51. Antroje mačo Jutos ekipa nepirmavo nė sykio.

„Pacers“ laidas į pergalę buvo gera kova baudos aikštelėje. Nors „Jazz“ turi vieną geriausiai besiginančių NBA bokštų Rudy Gobert'ą, svečiai gana užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 63:49.

Šiame mače netrūko ir emocijų, o likus 4 minutėms Mylesas Turneris ne juokais susistumdė su tuo pačiu R.Gobert'u. Netrukus prie jų prisijungė Joe Inglesas ir Donovanas Mitchellas, o aistras teisėjai nuramino visus keturis peštukus pasiųsdami į rūbinę.

„Pacers“ ekipą į priekį vedė 30 taškų pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Malcolmas Brogdonas.

Jutos komandoje tradiciškai rezultatyviausias su 26 taškais buvo D.Mitchellas.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26, Rudy Gobert'as 19 (11 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 11, Ericas Paschallis 9.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), TJ McConnellis 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelanas Martinas 14, Mylesas Turneris 13 (9 atk. kam.), Chrisas Duarte 11.