Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 18

JV neišgelbėjo: didžiojo sugrįžimo laukiantys „pelikanai“ sudegė Majamyje

Jonas Valančiūnas ir toliau neranda kelio į pergales NBA. Lietuvio „New Orleans Pelicans“ (2-14) ekipa išvykoje 98:113 (34:21, 18:26, 18:34, 28:32) krito prieš „Miami Heat“ (10-5) ir lieka vos su dviem pergalėmis šiame sezone.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Kai JV buvo aikštėje, „Pelicans“ atkarpas pralaimėjo 14 taškų skirtumu.

„Heat“ ekipoje Jimmy Butleris, sugrįžęs į aikštę po trijų mačų pertraukos, pasižymėjo trigubu dubliu: pelnė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Majamio komanda žaidė be kelį susižeidusio Bemo Adebayo ir poilsio gavusio Kyle'o Lowry.

Prastokas buvo startas aikštės šeimininkams, tačiau antrąją rungtynių pusę „Heat“ laimėjo 68:46 ir nepaliko vilčių „pelikanams“.

„Mes nesigynėme taip, kaip galime, pirmajame kėlinyje. Dėl to nieko nesugebėjome atimti iš varžovų“, – sakė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra.

Pralaimėjusiems Nickeilas Alexanderis-Walkeris pelnė 24 taškus, Brandonas Ingramas pridėjo 19, Joshas Hartas – 18.

„Turime augti, mūsų santykis yra 2-14, – sakė J.Hartas. – Turime žaisti taip, lyg privalėtume laimėti, bet dabar to nedarome.“

Pirmajame kėlinyje Naujojo Orleano komanda pataikė 6 tolimus metimus iš 13-kos, bet per likusį rungtynių laiką realizavo vos 4 iš 22.

„Po pirmojo kėlinio įvyko stagnacija, – teigė pralaimėjusiųjų treneris Willie Greenas. – Pirmajame kėlinyje bėgome, kamuolys judėjo, žaidėme geru tempu. Bet kai žaidimas sulėtėjo, mums tapo labai sunku.“

„Pelicans“ pasiekia vis geresnės žinios dėl Ziono Williamsono. Skaičiuojant ir praėjusį sezoną, dičkis praleido jau 22-ąsias rungtynes iš eilės, bet dabar jau gali treniruotis su kontaktu.

„Vis dar yra darbo su juo, tačiau matome šviesą tunelio gale“, – teigė W.Greenas.

„Pelicans“ kitas rungtynes žais penktadienį, kai namuose priims „Los Angeles Clippers“.

„Heat“: J.Butleris 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), T.Herro 19, M.Strusas 15, G.Vincentas ir P.J.Tuckeris po 13, C.Martinas 12.

„Pelicans“: N.Alexanderis-Walkeris 24, B.Ingramas 19, J.Hartas 18, J.Valančiūnas 13 (8 atk. kam.), D.Grahamas 11.

Kitas lietuvis Ignas Brazdeikis šią naktį NBA parketo nepabraižė. Jo atstovaujamas „Orlando Magic“ klubas 104:98 laimėjo prieš „New York Knicks“, bet Iggy buvo paliktas ant suolo.