2022 04 21

K.Durantą įšaldęs „Celtics“ tvirtina pozicijas

„Boston Celtics“ komanda NBA atkrintamosiose toliau žingsniuoja be nuostolių. Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos antrajame mače Bostono komanda 114:107 (24:33, 31:32, 30:25, 29:17) pranoko „Brooklyn Nets“.
Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas
Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ pirmauja 2-0 ir išlaiko namų aikštės pranašumą.

Mačo pirmoje pusėje atrodė, kad serijos rezultatas gali išsilyginti.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Nets“ turėjo net 17 taškų pranašumą (62:45), bet Bostonas kelti baltą vėliavą atsisakė.

Šeimininkai spurtavo ir labai greitai grįžo į kovą. Jau trečiajame kėlinyje „Celtics“ alsavo savo priešininkams į nugarą, o lemiamas lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje.

Po pertraukos svečiams ypač trūko Kevino Durano indėlio. Jis antroje mačo pusėje prametė visus 10 savo metimų.

Iš viso per 42 minutes „Nets“ lyderis pelnė 27 taškus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jaylenas Brownas, per 39 minutes pelnęs 22 taškus, Jaysonas Tatumas pridėjo 19 taškų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 22, Jaysonas Tatumas 19, Grantas Williamsas 17, Alas Horfordas 16, Danielis Theisas 15, Marcusas Smartas 12, Paytonas Pritchardas 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 27, Bruce`as Brownas 23, Goranas Dragičius 18, Sethas Curry 16, Kyrie Irvingas 10.