Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 25

Kalėdinė „Bucks“ pergalė Niujorke

Kalėdų pirmąją dieną virė NBA kovos. Šventinę pergalę pavyko iškovoti „Milwaukee Bucks“ (23-10) ekipai, kuri svečiuose 109:95 (22:24, 26:22, 36:22, 25:27) pranoko „New York Knicks“ (9-26) ekipą.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Milvokio komandą į priekį vedė universalusis Giannis Antetokounmpo.

Graikas aikštėje praleido 35 minutes ir nuo parketo žengė savo sąskaitoje turėdamas dvigubą dublį – 30 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Iki trečio kėlinio pradžios aikštėje vyko lygi kova ir iš karto po didžiosios pertraukos rezultatas dar buvo lygus 48:48, bet tuomet Viskonsino ekipa šovė į priekį, nutolo ir atgal nesidairė.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 21, Noahas Vonlehas (15 atk. kam.) ir Tim Hardaway'us (10 atk. kam.) po 14, Enesas Kanteras 12, Emmanuelis Mudiay 11 (5 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (14 atk. kam.), Brookas Lopezas 20, Malcolmas Brogdonas 17 , Thonas Makeris 12, Ericas Bledsoe 11 (5 rez. perd.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?