Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 17

Kanados Jordanas – kosminis „Thunder“ gynėjas pataikė ir pergalingą metimą

Neįtikėtinai sezoną pradėjęs Shai Gilgeousas-Alexanderis surengė dar vieną pritrenkiantį pasirodymą, pataikė lemiamą metimą ir išplėšė „Oklahoma City Thunder“ (7-8) pergalę JAV sostinėje Vašingtone, kur „griaustinio“ komanda 121:120 (29:37, 25:30, 35:20, 32:33) nugalėjo „Washington Wizards“ (8-7).

24-erių Sh.Gilgeousas-Alexanderis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir pakartojo karjeros rekordą, pelnydamas 42 taškus (12/19 dvit., 2/3 trit., 12/17 baud.) per 34,5 minutės.

Be to, SGA trumpiniu vadinamas gynėjas dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė ir svarbiausią rungtynių metimą.

198 cm ūgio krepšininkas ėmėsi iniciatyvos paskutinėje „Thunder“ atakoje ir tritaškiu po atšokimo išvedė savo komandą į priekį likus žaisti 1,1 sek.

Šansą išsigelbėti dar turėję „Wizards“ juo nepasinaudojo – izraelietis Deni Avdija suklydo išsimesdamas kamuolį iš užribio.

Vašingtono klubas pralaimėjo šias rungtynes nepaisant to, jog pirmajame kėlinyje pirmavo 33:16, o įpusėjus susitikimui dar turėjo solidžią 13 taškų persvarą (67:54).

Sh.Gilgeousas-Alexanderis šį sezoną jau šeštą kartą pelnė bent 37 taškus, o su 32,3 taško vidurkiu NBA lygoje nusileidžia tik trims superžvaigždėms – Lukai Dončičiui (34,4), Stephenui Curry (32,8) ir Joeliui Embiidui (32,3).

Bent 30 taškų gynėjas įmetė jau 10 kartą šiame sezone.

Maža to, SGA pretenduoja tapti pirmu gynėju nuo Michaelo Jordano, kuris 30 taškų vidurkį pasiekė per rungtynes neatlikdamas 3 tolimų metimų – kanadietis vidutiniškai išmeta tik po 2,8 tritaškio.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 27 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Bradley Bealas 25 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 18 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Rui Hachimura 14, Deni Avdija 12 (7 atk. kam.), Monte Morrisas 11.

„Thunder“: Shai Gilgeousas Alexanderis 42 (12/19 dvit., 12/17 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Luguentzas Dortas 16, Joshas Giddey 11 (6 atk. kam.), Jalenas Williamsas 10 (6 rez. perd.).