2023 02 15

Kevino Duranto prisistatymo rungtynėse – solidus Domanto Sabonio žaidimas

Domantas Sabonis buvo solidus, tačiau „Sacramento Kings“ (32:25) išvykoje 109:120 (27:29, 35:29, 28:28, 30:23) krito prieš „Phoenix Suns“ (32-27).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis ant parketo praleido 38 minutes, per kurias pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 0/1 trit., 10/10 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė 19 taškų mažiau nei varžovai – Domanto šis rodiklis buvo žemiausias komandoje.

„Kings“ gretose tik De'Aaronas Foxas buvo rezultatyvesnis už lietuvį – suvertė net 35 taškus.

Nugalėtojams Devinas Bookeris surinko 32 taškus, Deandre Aytonas pridūrė 29 ir sučiupo 11 kamuolių.

Šias rungtynes nuo suolo jau stebėjo „Suns“ naujokas Kevinas Durantas, kuris buvo šiltai sutiktas naujuose savo namuose. NBA superžvaigždė kol kas gydosi kelio traumą, o į aikštę turėtų žengti po „All-Star“ pertraukos.

„Jis geros formos, treniruotėse dalyvauja rungtynių greičiais“, – sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas.

Trečiajame kėlinyje „Suns“ pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau „Kings“ greitai sumažino atsilikimą iki keturių. Rezultatas buvo apylygis lemiamame ketvirtyje, tačiau Josho Okogie tritaškis, likus žaisti 1:42 min., tapo paskutiniu tiksliu „Kings“ metimu, o šeimininkai pabėgo dar toliau.

Kitas rungtynes „Kings“ žais namuose vasario 23-ąją prieš „Portland Trail Blazers“.

„Suns“: D.Bookeris 32, D.Aytonas 29, J.Okogie 19, Ch.Paulas 17 (19 rez. perd.).

„Kings“: D.Foxas 35, D.Sabonis 24 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Huerteris 18, T.Davisas ir H.Barnesas po 11.