2023 04 16

„Kings“ su Domantu Saboniu atkrintamąsias pradėjo nukirsdamas čempionus

Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ išgyveno trilerį NBA atkrintamųjų starte, tačiau po dramatiškos kovos namuose 126:123 (29:29, 26:32, 36:29, 35:33) nukovė titulą ginančius „Golden State Warriors“ bei pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje, kurioje kovojama iki keturių pergalių, „Kings“ pirmauja 1-0. Antrosios rungtynės vėl vyks Sakramente.

Domantas Sabonis tradiciškai žaidė naudingai – per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/16 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Prasidėjus paskutinei minutei „Warriors“ lyderis Stephenas Curry sumažino atsilikimą iki taško, bet perlaužti rungtynių svečiai taip ir neįstengė.

Malikas Monkas demonstravo šaltakraujiškumą mesdamas baudas, o paskutinis čempionų bandymas išsigelbėti buvo nevaisingas.

Nugalėtojams De`Aaronas Foxas pelnė 38 taškus.