2020 12 28

„Knicks“ triuškino NBA favoritus, o Ignas Brazdeikis pelnė pirmuosius sezono taškus

Ignas Brazdeikis „atsidarė“ antrajame savo NBA sezone. Lietuvos pilietybės siekiantis puolėjas kukliai prisidėjo prie netikėtos „New York Knicks“ (1-2) pergalės prieš vienus NBA favoritų „Milwaukee Bucks“ (1-2) krepšininkus – 130:110 (30:27, 31:18, 35:30, 34:35).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

Po 11 dienų 22-ąjį gimtadienį švęsiantis I.Brazdeikis žengė į aikštę likus žaisti 1 minutę ir 16 sekundžių, o per jas spėjo pataikyti abu baudų metimus ir pelnyti 2 taškus.

Be to, Iggy vadinamas puolėjas dar atkovojo kamuolį ir prametė dvitaškį.

Tai buvo tik dešimtos NBA rungtynės, kuriose I.Brazdeikis išbėgo į aikštę. Praėjusį sezoną iš Lietuvos kilęs puolėjas rungtyniavo devyniuose mačuose ir rinko vidutiniškai po 1,9 taško per susitikimą.

Pirmą kartą šį sezoną laimėję „Knicks“ netikėtai šovė į priekį antrojo kėlinio pabaigoje, kai po spurto 16:4 šeimininkų persvara stryktelėjo iki 16 taškų – 61:45.

Trečiajame ketvirtyje niujorkiečių persvara greitai pasiekė ir 20 taškų (70:50).

Nors „Bucks“ buvo priartėję iki 11 taškų (72:83), rimčiau pakovoti dėl pergalės praėjusių dviejų reguliariųjų sezonų nugalėtojams nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas kelis sykius net buvo pasiekęs 28 taškus.

Milvokio ekipos neišgelbėjo net ir solidus Giannio Antetokounmpo žaidimas. Graikas per 32 minutes sumetė 27 taškus (8/10 dvit., 1/5 trit., 9/13 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Julius Randle'as 29 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Elfridas Paytonas 27 (12/16 metimai, 7 rez. perd.), Alecas Burksas 18, RJ Barrettas 17 (8 atk. kam.), Frankas Ntilikina 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (8/10 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22, Bobby Portisas 17 (7 atk. kam.), Donte DiVincenzo 10.