Dabar jau 47-erių amerikietis, NBA lygoje žaidęs nuo 1995-ųjų, apie karjeros pabaigą paskelbė 2016 metais, sužaidęs paskutinį sezoną ten, kur ir pradėjo savo kelią stipriausioje pasaulio lygoje – „Minnesota Timberwolves“ komandoje.
Po kelerių metų jis buvo išrinktas į krepšinio šlovės muziejų, o baigęs karjerą spėjo sušmėžuoti kaip apžvalgininkas ne vienoje NBA laidoje, filmavosi ir Adamo Sandlerio režisuotame Holivudo filme „Neapdoroti brangakmeniai“ (angl. „Uncut gems“).
Vis dėlto didžiausias pajamas jam vis dar neša atlyginimas už žaidimą.
Nors K.Garnettas dar 2013 metais buvo iškeistas iš „Boston Celtics“ komandos, ši žaidėjui vis dar moka po 5 mln. JAV dolerių kasmet.
„Sports Illustrated“ išsiaiškino, kad pasirašydamas kontraktą 2010 metais ir jį pratęsdamas po trejų metų KG vadintas puolėjas įtraukė netradicinę sąlygą – 35 mln. dolerių lygiomis dalimis jam turėjo būti išmokėti per septynerius metus po karjeros pabaigos.
Tokį sprendimą K.Garnettas priėmė baimindamasis to, kas ištinka daugelį NBA žaidėjų užbaigus karjeras – bankroto.
Susitvarkęs reikiamus dokumentus 2018 metais, KG nuo tada kasmet ėmė gauti savotišką 5 mln. dolerių „pensiją“ iš „Celtics“ komandos – taip iki 2025-ųjų jo sąskaitoje nuguls 35 mln. dolerių suma.
2004-ųjų naudingiausias NBA žaidėjas ir 2008 m. čempionas per karjerą uždirbo pakankamai pinigų – apie 334 mln. dolerių. Nors „algų kepurė“ kasmet stipriai auga, o tuo pačiu pučiasi ir žaidėjų atlygiai, K.Garnettas išlieka daugiausiai uždirbusiu sunkiuoju krašto puolėju lygos istorijoje.