2023 04 27

Kosminė atomazga: pratęsimą išplėšę „Heat“ vyrai eliminavo Giannį ir „Bucks“

„Miami Heat“ krepšininkai, atrodo, sukūrė stebuklą – eliminavo geriausią Rytų komandą jau pirmajame atkrintamųjų etape. Majamio komanda išvykoje 128:126 (36:33, 27:36, 23:33, 32:16, 10:8) per pratęsimą palaužė „Milwaukee Bucks“ ir šventė pergalę serijoje 4-1.
Jimmy Butleris
Jimmy Butleris / „Scanpix“ nuotr.

Jimmy Butleris pelnė net 42 taškus ir vėl tempė komandą į pergalę. „Heat“ lyderis per penkerias serijos rungtynes fiksavo net 37,6 tšk. vidurį.

Būtent J.Butleris išplėšė pratęsimą iš gilios duobės išlipusiai Majamio komandai – jo akrobatinis metimas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę lygino rezultatą.

„Jis yra mes, o mes esame jis“, – po mačo apie lyderį kalbėjo Ericas Spoelstra.

Milvokio ekipa 102:86 pirmavo po trijų kėlinių ir vėl sugriuvo paskutiniajame. Prieš tai vykusiose rungtynėse „Bucks“ per paskutines šešias minutes kapituliavo 13:30.

„Bucks“ rengė paskutinę ataką šiose rungtynėse, kuria galėjo bent išlyginti rezultatą, bet Milvokio komanda net neatliko metimo į krepšį.

„Heat“ tapo vos šeštąja aštuntąją vietą užėmusia reguliariojo sezono komanda, kuriai pavyko eliminuoti pirmoje vietoje finišavusius oponentus.

Pastarąjį kartą taip nutikę buvo 2012-siais, kuomet „Philadelphia 76ers“ pasinaudojo Derricko Rose'o trauma ir eliminavo „Chicago Bulls“.

Giannis Antetokounmpo pralaimėjusiems pelnė 38 taškus ir atkovojo net 20 kamuolių, tačiau prametė net 13 baudos metimų iš 23. Khrisas Middletonas pridėjo 33 taškus.

„Heat“ kitame etape susitiks su „New York Knicks“ krepšininkais, kurie šiąnakt uždarė seriją su „Cleveland Cavaliers“.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 38 (20 atk. kam.), K.Middletonas 33, B.Lopezas 18, J.Holiday 16.

„Heat“: J.Butleris 42, G.Vincentas 22, B.Adebayo 20 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), K.Love'as 15 (12 atk. kam.), K.Lowry 10.

Kitose rungtynėse „Memphis Grizzlies“ 116:99 nugalėjo „Los Angeles Lakers“, tačiau vis dar pralaimi seriją 2-3.

Desmondas Bane'as pelnė 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių nugalėtojams, Ja Morantas pridėjo 31 tašką.

LeBronas Jamesas nesužaidė sėkmingai. „Karalius“ svaidė netiksliai ir finišavo su 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių savo kraityje.

Anthony Davisas pelnė 31 tašką pralaimėjusiems ir sugriebė net 19 kamuolių. Austinas Reavesas surinko 17 taškų.