2019 10 31

Kosminis krepšinis Vašingtone: komandos be pratęsimų surinko net 317 taškų

NBA lygoje praėjusią naktį sužaistos devintos rezultatyviausios visų laikų rungtynės. JAV sostinėje Vašingtone vykusiame susitikime „Houston Rockets“ (3-1) klubas 159:158 (35:34, 41:43, 35:40, 48:41) palaužė „Washington Wizards“ (1-3) krepšininkus.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Įspūdingo tempo ir rezultatyvumo mače, tapusiame trečiu rezultatyviausiu NBA istorijoje tarp tų, kuriuose neprireikė nė vieno pratęsimo, nugalėtojas paaiškėjo po baudų metimų.

P.J.Tuckeris likus žaisti 13,9 sek. dviem tiksliais šūviais padidino „Rockets“ persvarą iki 3 taškų (158:155), bet kitoje aikštės pusėje prasižengė prieš tritaškį metusį Bradley Bealą, kuris likus žaisti 7,7 sek. sumetė visus tris metimus ir išlygino rezultatą – 158:158.

Visgi pratęsimo komandoms žaisti neteko – Isaacas Bonga prasižengė prieš Jamesą Hardeną, kuris pataikė vieną baudos metimą, ir „raketos“ iškovojo vieną beprotiškiausių pergalių klubo istorijoje.

Į ją Hjustono klubą vedė net 59 taškus (12/18 dvit., 6/14 trit., 17/18 baud.) pelnęs ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs J.Hardenas. Tai buvo jau 19-as kartas gynėjo karjeroje, kai jis pelnė bent 50 taškų.

„Barzdočiui“ puikiai talkino trigubą dublį (17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų) atlikęs Russellas Westbrookas, o „Wizards“ gretose žibėjo 46 taškus (7/8 dvit., 7/12 trit., 11/12 baud.) pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs B.Bealas.

Iki rezultatyviausio visų laikų NBA mačo be pratęsimo statuso šiam susitikimui pritrūko vos 3 taškų. Tokios rungtynės 1990 m. buvo sužaistos Denveryje, o kai vietos „Nuggets“ 158:162 nusileido „Golden State Warriors“.

Apskritai rezultatyviausios NBA rungtynės užfiksuotos 1983-aisiais, kai trijų pratęsimų trileryje „Detroit Pistons“ net 186:184 nugalėjo „Nuggets“. Šios rungtynės, beje, taip pat vyko Denveryje.

„Wizards“: Bradley Bealas 46 (7/8dvit., 7/12 trit., 8 rez. perd.), Rui Hachimura 23, Davis Bertanis 21 (6/9 trit.), Isaiah Thomasas 17 (10 rez. perd.), Troy Brownas 14, Thomasas Bryantas 13 (12 atk. kam.), Mo Wagneris 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 59 (12/18 dvit., 6/14 trit., 17/18 baud., 9 rez. perd.), Clintas Capela 21 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Danuelis House’as 16, Ericas Gordonas 15.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?