2022 01 05

Krizė tęsiasi: D.Sabonis ir „Pacers“ krito Niujorke

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (14-24) laimėti prieš istoriškai principinį oponentą neįstengė. Atvažiavę į garsiąją „Madison Square Garden“ areną Indianapolio krepšininkai buvo priversti pripažinti vietos „New York Knicks“ (18-20) pranašumą – 94:104 (25:35, 30:23, 22:29, 17:20).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 39 minutes ir pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 5/12 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Jis ir visa „Pacers“ nesulaikė įspūdingai žaidusio „Knicks“ dueto – RJ Barrettas ir Juliusas Randle'as drauge pelnė 62 taškus.

Pirmasis rungtyniavo 42 minutes ir aikštę paliko su 32 taškais, po saviizoliacijos į aikštę grįžęs J.Randle'as pelnė 30 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Indianos komandai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės. Tokias juodas serijas šiuo metu NBA turi tik abiejų konferencijų autsaideriai „Houston Rockets“ ir „Orlando Magic“.

Rytuose „Pacers“ užima keturioliktą vietą, o Niujorko ekipa yra vienuolikta.

„Knicks“: RJ Barrettas 32, Juliusas Randle'as 30 (16 atk. kam.), Alecas Burksas 14, Immanuelis Quickley 11.

„Pacers“: Keiferas Sykesas 22, Duane'as Washingtonas 17, Domantas Sabonis (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Torrey Craigas – po 15.