Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 17

Kyrie Irvingas įskraidino pirmą karjeroje metimą aidint finalinei sirenai

Kyrie Irvingo tritaškis padėjo „Brooklyn Nets“ krepšininkams (18-12) nugalėti „Toronto Raptors“ ekipą (13-16) dramatiškose NBA rungtynėse.

Tiksėjo paskutinės ketvirto kėlinio sekundės, kai Kyrie Irvingas driblingavo kamuoliu prieš „Raptors“ žaidėją Fredą VanVleetą.

„Nets“ gynėjas staigiai atšoko žingsniu atgal ir smeigė tritaškį, kuris lėmė pergalę 119:116.

Lemiamus metimus „Nets“ komandoje įprastai atlieka Kevinas Durantas, bet per paskutinę minutės pertraukėlę didžiausia klubo žvaigždė šįkart pats pasakė treneriui Jacque Vaughnui, kad lemiamu metu kamuolys turėtų būti Kyrie Irvingo rankose.

„Jis jau buvo užviręs, tad nenorėjau maišytis jam kelyje, – sakė K.Durantas. – Mes vis rasdavome jį rungtynių pabaigoje. Jis pataikė svarbius metimus, tad ir tariau: Jacque, manau, kad Ky turėtų mesti šį metimą.“

K.Irvingas per karjerą buvo pataikęs daug svarbių metimų rungtynių pabaigose, tarp jų ir 2016 metais per septintąsias NBA finalo rungtynes, kai „Cleveland Cavaliers“ laimėjo aukso žiedus, bet jis pats pripažino, kad dar nebuvo taip, kad laiku jo paleistas kamuolys skrostų tinklelį jau ištiksėjus laikui.

„Viskas ateina iš to, ką mes kuriame klube, – sakė K.Irvingas. – Jacque sušaukė pasitarimą, aš ir K (Kevinas Durantas) surengėme trumpą dialogą ir mes nusprendėme, kad paskutinę ataką atliksiu aš. Buvo geras matchup prieš Fredą.“

Tai buvo penktasis „Nets“ laimėtas mačas iš eilės. Iš pastarųjų dešimties rungtynių Bruklino komanda laimėjo devynerias, o tai padėjo pakilti į ketvirtą vietą Rytų konferencijoje.