2021 02 05

L.Dončičiaus ir K.Porzingio vedamą „Mavs“ skaudžiai sudaužė S.Curry kompanija

Iš šešių pralaimėjimų duobės pagaliau išlipęs „Dallas Mavericks“ (9-14) klubas tuoj pat sugėrė dar vieną stiprų smūgį. Teksaso komanda namuose beviltiškai 116:147 (34:36, 42:38, 20:36, 20:37) pralaimėjo „Golden State Warriors“ (12-10) ekipai.
Luka Dončičius prieš Steheną Curry
Luka Dončičius prieš Steheną Curry / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai laikėsi tik iki pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Warriors“ pasiuntė oponentus į nokdauną, iš kurio jie taip ir nepakilo.

Paskutiniame ketvirtyje intrigos nebuvo, tad „Warriors“ lyderiai Stephenas Curry ir Draymondas Greenas netgi nebuvo pakelti nuo suolo.

Įspūdingas taškų lenktynes surengė Luka Dončičius ir Stephenas Curry. Vien pirmajame kėlinyje slovėnas turėjo 13, o „Warriors“ snaiperis – 15 taškų. Iš viso L.Dončičius pelnė 27 taškus, o S.Curry – 28.

Abu juos pranoko netikėtai iššovęs ir net 40 taškų įmetęs bei 8 kamuolius atkovojęs Kelly Oubre.

146 taškai – šio sezono „Warriors“ rezultatyvumo rekordas.

Dalaso komandai tai buvo jau šeštoji paeiliui namuose patirta nesėkmė bei dešimtasis pralaimėjimas per pastarąsias trylika NBA rungtynių

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (6 rez.perd., 5 kl.), Kristapas Porzingis 25, Timas Hardaway 19, Jalenas Brunsonas 18.

„Warriors“: Kelly Oubre 40 (8 atk.kam.), Stephenas Curry 28, Andrew Wigginsas 18, Damionas Lee 17, Juanas Toscano-Andersonas 14 (8 atk.kam., 5 rez.perd.), Mychalas Mulderis 12, Draymondas Greenas 11 (6 atk.kam., 15 rez.perd.).