2021 06 03

L.Dončičius buvo dieviškas, o „Mavs“ laimėjo dramą Los Andžele

„Dallas Mavericks“ žengė dar vieną labai svarbų žingsnį link Vakarų konferencijos pusfinalio. Lukos Dončičiaus vedama komanda 105:100 (35:28, 21:26, 33:21, 16:25) svečiuose pranoko „Los Angeles Clippers“ ir ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Slovėnijos vunderkindas vėl žaidė dieviškai – pelnė 42 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 8 kamuolius.

Dalaso komanda tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose, bet ketvirtajame kėlinyje svečių puolimas pradėjo strigti ir „Clippers“ atsirado šansas kabintis.

14:4 ketvirtį pradėję šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki keturių taškų, tačiau tada labai svarbius tritaškius pataikė Timas Hardaway bei Kristapas Porzingis ir Dalasas vėl giliau įkvėpė.

Likus 2 minutėms svečiams turėjo 10 taškų (101:91) persvarą, tačiau „Clippers“ pataikė du tritaškius, Kawhi Leonardas įmetė su pražanga ir komandas vėl pradėjo skirti tik taškas (100:101).

Kai dar viena Dalaso komandos ataka buvo nesėkminga, „Clippers“ atsirado šansas netgi išplėšti pergalę, bet Nicolas Batumas prametė iš po krepšio, o T.Hardaway baudos metimais sudėjo visus taškus ant „i“.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Dalase. Jei reiks lemiamo septinto mačo, serija vėl sugrįš į Los Andželą.

„Clippers“: Paulas George'as 23, Kawhi Leonardas ir Reggie Jacksonas po 20, Marcusas Morrisas 16.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42, Timas Hardaway 20, Bobanas Marjanovičius 9.