L.Dončičius ir N.Jokičius dominavo, K.Lowry debiutavo naujoje komandoje

Po savaitę trukusios „All-Star“ pertraukos NBA klubai grįžo į reguliariojo sezono kovas – praėjusią naktį sužaista 12 susitikimų.

Įspūdingiausią pasirodymą surengė Luka Dončičius, kurio vedami „Dallas Mavericks“ (33-23) namuose 123:113 (32:33, 28:30, 36:28, 27:22) įveikė lentelės kaimynus „Phoenix Suns“ (33-23) krepšininkus.

Slovėnas per 38 minutes pelnė net 41 tašką (8/16 dvit., 6/11 trit., 7/7 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino ir 29 taškus surinkęs Kyrie Irvingas, o „Suns“ neišgelbėjo Devinas Bookeris (35 tšk., 8 rez. perd.).

„Mavericks“ tai buvo jau septintoji pergalė iš eilės – tai ilgiausia Dalaso ekipos serija šiame sezone. Teksaso klubas pavijo „Suns“ turnyrinėje lentelėje – šios ekipos dabar dalinasi 6-7 vietas Vakarų konferencijoje.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo titulą ginantys „Denver Nuggets“ (37-19), kurie namuose 130:110 (38:25, 34:24, 29:34, 29:27) sudorojo vieną prasčiausių NBA klubų „Washington Wizards“ (9-46).

Nė karto iš žaidimo neprametęs Nikola Jokičius jau antrąją trečiojo kėlinio minutę surinko trigubą dublį, o iš viso pasižymėjo 21 tašku (10/10 dvit., 1/2 baud.), 19 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų statistine eilute.

Įdomu tai, kad serbas dabar yra atlikęs bent vieną trigubą dublį prieš visas kitas 29 NBA komandas. Šį sezoną jis atliko 17 trigubų dublių ir lygoje nusileidžia tik Domantui Saboniui (19).

„Nuggets“ gretose už jį rezultatyviau žaidė Michaelas Porteris jaunesnysis (22 tšk., 11 atk. kam.), o „Wizards“ į priekį tempė Kyle'as Kuzma (31 tšk., 12 atk. kam.).

„Nuggets“ krepšininkai yra ketvirti Vakarų konferencijoje, bet nuo lyderių „Minnesota Timberwolves“ (39-16) jie atsilieka tik dviem pergalėmis.

Ypatinga praėjusi naktis buvo veteranui Kyle'ui Lowry, kuris debiutavo su naujos komandos marškinėliais.

Iš „Miami Heat“ į „Charlotte Hornets“ iškeistas, o tada atleistas 37-erių įžaidėjas pirmą kartą apsivilko „Philadelphia 76ers“ (32-23) aprangą, bet tai nepadėjo jo ekipai nugalėti „New York „Knicks“ (34-22) – 96:110 (21:32, 25:37, 35:22, 15:19).

Gimtojo miesto ekipoje debiutavęs K.Lowry per 25 minutes įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ į priekį tempė „All-Star“ rungtynių dalyvis Tyrese'as Maxey (35 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), o „Knicks“ gretose spindėjo Bojanas Bogdanovičius (22 tšk., 6/6 trit.) ir Jalenas Brunsonas (21 tšk., 12 rez. perd.).

Šios dvi komandos yra kaimynės turnyrinėje lentelėje – „Knicks“ žengia ketvirti, „76ers“ – penkti Rytų konferencijoje.