2022 01 28

L.Jamesą praradę „Lakers“ sudoroti Filadelfijoje, C.Anthony susiriejo su fanais

LeBronas Jamesas dėl kelio skausmų yra priverstas padaryti pertrauką, o be savo lyderio likusi „Los Angeles Lakers“ (24-25) neturėjo jokių šansų atvykusi į rytinę pakrantę. Los Andželo ekipa krito 87:105 (22:32, 26:22, 20:34, 19:17) prieš vietos „Philadelphia 76ers“ (29-19).
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje Filadelfijos komanda įgijo dviženklę persvarą, o lemiamą kirtį sudavė po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 34:12.

Mačo pabaigoje rungtynes praskaidrino incidentas, kurio metu Carmelo Anthony įsivėlė į žodžių karą su šeimininkų ekipos sirgaliais.

Joelis Embiidas nuglėtojams per 34 minutes pelnė 26 taškus (9/15 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 8/13 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipos gretose su 31 tašku ir 12 atkovotų kamuolių išsiskyrė Anthony Davisas.

Antrajame nakties mače „Golden State Warriors“ 124:115 įveikė „Minnesota Timberwolves“ ekipą.

„76ers“: Joelis Embiidas 26 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 23, Tyrese'as Maxey (7 atk. kam., 10 rez. perd., 2 blok.) ir Georgesas Niangas – po 14.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 20, Malikas Monkas 11.