2021 05 28

L.Jameso kariauna pabudo: „Lakers“ išsiveržė į priekį

NBA čempionų titulą ginanti „Los Angeles Lakers“ po vangaus atkrintamųjų starto pagaliau pabudo. LeBrono Jameso komanda 109:95 (27:28, 16:12, 33:23, 33:32) namuose pranoko „Phoenix Suns“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-1.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Lemiamą kirtį šeimininkai sudavė trečiojo kėlinio pradžioje, kai truktelėjo į priekį 21:9 ir susikrovė 15 taškų pranašumą.

Po šio lūžio „Suns“ jau nebepakilo, o ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ dar ir padidino apsukas bei pradėjo triuškinti oponentus.

L.Jamesas vėl žaidė universaliai ir per 38 minutes pelnė 21 tašką (8/14 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei padarė 7 klaidas.

Dar solidesnį mačą turėjo jo komandos draugas Anthony Davisas. Aukštaūgis per 40 minučių pelnė 34 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir suklydo 5 kartus.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (11 atk. kam., 5 kld.), LeBronas Jamesas 21 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld.), Dennisas Schroderis 20.

„Suns“: Deandre Aytonas 22 (11 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Devinas Bookeris 19, Cameronas Payne'as 15, Torrey Craigas 11.