Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 08

L.Jameso vedama „Lakers“ lieka pergalių kely – palaužė „Kings“ su D.Saboniu

Domantui Saboniui pritrūko šiek tiek iki trigubo dublio, „Sacramento Kings“ (20-18) ekipai – iki pergalės. „Kings“ namuose 134:136 (38:37, 35:36, 36:36, 27:25) nusileido „Los Angeles Lakers“ (19-21) su puikiai rungtyniavusiu LeBronu Jamesu.
LeBronas Jamesas ir Domantas Sabonis
LeBronas Jamesas ir Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus 7 sekundėms „Kings“ lyderis De'Aaronas Foxas išlygino rezultatą, tačiau pats prasižengė stabdydamas Dennisą Schroderį.

Šis likus 3,6 sek. realizavo baudų metimus ir „Lakers“ šventė pergalę – jau penktą iš eilės.

Iki šio mačo „Kings“ buvo laimėjusi tris tarpusavio susitikimus iš eilės.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 25 taškus (10/15 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus suklydo ir išnaudojo visas 6 pražangas.

„Lakers“ ekipai keturi žaidėjai surinko net 116 taškų (85 proc. visų taškų), o rezultatyviausias buvo L.Jamesas.

Jis per 38 minutes surinko 37 taškus (13/22 dvit., 1/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir kartą suklydo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./LeBronas Jamesas ir Domantas Sabonis

„Gynyboje nesame geri, visiškai. Kažkaip turime rasti būdų, kaip stabdyti varžovus“, – po mačo sakė „Kings“ treneris Mike'as Brownas.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34, Domantas Sabonis 25, Harrisonas Barnesas 18, Kevinas Huerteris 17, Keeganas Murray 16.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37, Thomasas Bryantas 29 (14 atk. kam.), Dennis Schroderis 27, Russellas Westbrokas 23 (15 rez. perd.).