2023 12 01

„Lakers“ duobė gilėja: „Karalius“ su kompanija sutriuškinti ir vėl

Bene daugiausiai žvilgsnių sutraukiantis NBA klubas „Los Angeles Lakers“ (11-9) su gyva krepšinio legenda LeBronu Jamesu niekaip neišbrenda iš juodos atkarpos. Kalifornijos komanda patyrė dar vieną beviltišką pralaimėjimą, 110:133 (37:30, 23:42, 28:36, 22:25) svečiuose nusileidusi „Oklahoma City Thunder“ (12-6).

Pastaruoju metu „Lakers“ žaidimas primena linksmuosius kalnelius. Pirmadienį jie rekordiniu L.Jamesui 44 taškų skirtumu nusileido „Philadelphia 76ers“ klubui, bet po kelių dienų sugebėjo susiimti ir jau 23 taškais pranoko „Detroit Pistons“.

Oklahomoje „Lakers“ irgi gerai pradėjo rungtynes bei po pirmo kėlinio pirmavo 37:30, bet visiškai subyrėjo antrajame.

„Thunder“ į priekį vedė 33 taškus pelnęs Kanados rinktinės lyderis Shai Gilgeous-Alexanderis.

Los Andželo komandai Anthony Davisas pelnė 31 tašką ir atkovojo 14 kamuolių bei aikštėje praleido 36 minutes, nors prieš dvikovą buvo abejojama, ar jis išvis žais dėl blauzdos skausmų.

L.Jamesas pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir padarė 5 klaidas.

„Lakers“ pralaimėjo trečiąkart per paskutines penkerias rungtynes ir Vakarų konferencijoje nukrito į septintą poziciją.

„Thunder“ toje pačioje konferencijoje žengia ketvirta.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33, Jalenas Williamsas 21, Chetas Holmgrenas 18, Joshas Giddey 14, Luguentzas Dortas 12, Isaiah Joe ir Casonas Wallace'as – po 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), D'Angelo Russellas 16 (10 rez. perd.), Austinas Reavesas 14.