2021 10 15

„Lakers“ lieka be pergalių: krito šeštą kartą paeiliui

Vieni NBA favoritų „Los Angeles Lakers“ krepšininkai reguliarųjį sezoną pradės be pergalių. „Ežeriniai“ pralaimėjo jau šeštąsias iš eilės rungtynes pasiruošimo cikle.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

Šį kartą „Lakers“ svečiuose 112:116 (23:35, 42:36, 22:21, 25:24) nusileido „Sacramento Kings“, kurie laimėjo jau ketvirtąsias iš eilės draugiškas rungtynes.

Neišgelbėjo „Lakers“ ir nemažai žaidę lyderiai.

LeBronas Jamesas per 29 minutes pelnė 30 taškų (10/15 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Russellas Westbrookas per 29 minutes surinko 18 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Anthony Davisas žaidė 33 minutes, per kurias įmetė 14 taškų (5/18 dvit., 4/7 baud.) ir sugriebė 12 kamuolių.

Neblogai pakilęs nuo suolo atrodė ir Carmelo Anthony – jo sąskaitoje 15 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.) per 27 minutes.

Los Andželo ekipa yra viena iš vos trijų komandų, taip ir nelaimėjusių nė sykio. Tiesa, kitos dvi – „Portland Trail Blazers“ ir „Washington Wizards“ – pralaimėjo tik po tris kartus.

Reguliarųjį sezoną „Lakers“ pradės antradienį, kai namuose priims „Golden State Warriors“ krepšininkus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 21, Terence'as Davisas 20, Harrisonas Barnesas ir Richaunas Holmesas (10 atk. kam.) po 15, Buddy Hieldas 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Russellas Westbrookas 18, Carmelo Anthony 15, Anthony Davisas 14 (12 atk. kam.), DeAndre Jordanas 12 (11 atk. kam.).