2021 03 19

LaMelo Ballo solidaus indėlio neužteko – LeBronas Jamesas apgynė namų tvirtovę

LaMelo Ballas buvo rezultatyviausias „Charlotte Hornets“ (20-20) gretose, tačiau jaunuolio pastangų nepakako – „Los Angeles Lakers“ (28-13) namuose šventė pergalę 116:105 (31:24, 29:21, 23:34, 33:26).
LeBronas Jamesas ir LaMelo Ballas
LeBronas Jamesas ir LaMelo Ballas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

LeBronas Jamesas pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Dennisas Schroderis pridėjo 22 taškus ir 7 tikslius perdavimus.

„Lakers“ šoktelėjo į antrąją Vakarų konferencijos vietą, nors nuo Valentino dienos žaidžia be vieno svarbiausių žaidėjų Anthony Daviso.

Pralaimėjusiems La.Ballas pelnė 26 taškus ir išdalino 7 perdavimus.

19-metis Ballų šeimos atstovas buvo puikus pirmose savo rungtynėse prieš komandą, kurią taip myli jo šeimyna, kurioje anksčiau žaidė brolis Lonzo.

Dar iki pertraukos „Lakers“ susikrovė 18 taškų persvarą, tačiau „Hornets“ krepšininkai trečiąjį kėlinį atidarė spurtu 19:4 ir Los Andželo ekipai lengvo pasivaikščiojimo nebuvo linkę pasiūlyti.

Marcas Gasolis vis dar nežaidė, tačiau jam po šešerių praleistų rungtynių jau leista užbaigti karantiną.

„Lakers“: L.Jamesas 37 (8 atk. kam.), D.Schroderis 22, K.Kuzma ir T.Hortonas-Tuckeris po 12.

„Hornets“: La.Ballas 26 (7 rez. perd.), T.Rozieras 20, P.J.Washingtonas 18, D.Grahanas 12.