2018 07 20

LaMelo ir LiAngelo pelnė 96 taškus, bet kritika tęsiasi: „Tai laiko švaistymas“

LaMelo ir LiAngelo Ballai toliau smaginasi tėvo LaVaro įkurtoje JBA lygoje. Broliai pastarosiose rungtynėse kartu pelnė net 96 taškus.
LiAngelo Ballas ir LaMelo Ballas
LiAngelo Ballas ir LaMelo Ballas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Brolių vedama „Los Angeles Ballers“ komanda 170:123 nugalėjo anksčiau pralaimėjimų nepatyrusią „Atlanta Ballers“ ekipą.

LaMelo Ballas surinko trigubą dublį – 48 taškai, 24 atkovoti kamuoliai ir 14 rezultatyvių perdavimų.

LiAngelo pridėjo dvigubą dublį – 48 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.

Tiesa, Los Andželo ekipai pritrūko 2 taškų, kad pagerintų JBA rezultatyvumo rekordą.

Šįkart Ballų vedama komanda stebino ne tik puolimu, bet gynyba. Atlantos ekipa vidutiniškai pelno po 127,2 taško, tačiau pirmajame kėlinyje sukrapštė tik 11 taškų, o po dviejų kėlinių – 44.

Pagrindinė Ballų užduotis tradiciškai buvo mesti į krepšį. LaMelo atliko 35 metimus, LiAngelo – net 54. Broliai kartu paleido net 42 tolimus metimus. LaMelo pataikė 7 tritaškius iš 18-os.

Nepaisant rezultatyvaus žaidimo, Ballams kritikos pažėrė apžvalgininkas Fredas Robledo.

„Nesu tikras, kaip LaMelo ir LiAngelo turėtų pasirengti ar sužavėti NBA trenerius, kai jie tiesiog laksto ir mėto su nuliu gynybos prieš komandas, kurios renka po 150-170 taškų. Tai visiškas laiko švaistymas. Tiesą sakant, aš juos palaikau, bet tai tik blogina jų situaciją, o ne padeda“, – rašė F.Robledo.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?