2021 12 08

LeBronas ir R.Westbrookas vedė „Lakers“ į pergalę prieš „Celtics“

Istoriniame NBA derbyje tarp „Los Angeles Lakers“ (13-12) ir „Boston Celtics“ (13-12) komandų stipresni šįsyk buvo „geltonieji“.
LeBronas Jamesas prieš Jaysoną Tatumą
LeBronas Jamesas prieš Jaysoną Tatumą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ namuose įveikė varžovus rezultatu 117:102 (31:33, 29:22, 31:20, 26:27).

Į pergalę Los Andželo ekipą vedė LeBrono Jameso ir Russello Westbrooko tandemas.

Karalius per 36 minutes pelnė 30 taškų (11/14 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Šiandien sužaidėme kol kas vienas geriausių sezono rungtynių“, – po pergalingai pasibaigusio mačo kalbėjo LeBronas.

R.Westbrookas per beveik 36 minutes įmetė 24 taškus (8/12 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.) ir išskirstė 11 rezultatyvių perdavimų. 15 taškų „Lakers“ įžaidėjas pelnė vien per trečiąjį ketvirtį, kurio metu jo komanda susikrovė dviženklį pranašumą.

Dvigubą dublį surinko ir Anthony Davisas – 17 taškų (7/13 dvit., 3/4 baud.) ir 16 sugriebtų kamuolių.

„Celtics“ neišgelbėjo ir Jaysono Tatumas pasirodymas – puolėjas per 34 minutes pasižymėjo 34 taškais (8/15 dvit., 5/7 trit., 3/5 baud.) ir 8 atkovotais kamuoliais. 14 taškų „Celtics“ lyderis pelnė vien per pirmąjį kėlinį, kurio metu svečiai iš Bostono buvo įgiję ir 8 taškų pranašumą.

„Lakers“ ir „Celtics“ šį sezoną tarpusavyje pasidalijo po pergalę. Tai jau penktas kartas iš eilės, kai šių komandų sezono serija baigiasi 1-1.

Los Andželo ekipa Vakarų konferencijoje dalinasi 5-6 vietas su „Los Angeles Clippers“, o Bostono klubas, nors ir turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų balansą (13-12), Rytuose dalinasi tik 8-10 pozicijas.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Russellas Westbrookas 24 (11 rez. perd.), Anthony Davisas 17 (16 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 12, Malikas Monkas 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (8 atk. kam.), Robertas Williamsas 13, Joshas Richardsonas 11, Dennisas Schroderis 10.