2023 04 12

LeBronas Jamesas pratęsimo dramoje ištempė „Lakers“ į atkrintamąsias

LeBrono Jameso vedama „Los Angeles Lakers“ ekipa namuose įkrintamųjų etapo rungtynėse 108:102 (22:28, 27:32, 30:26, 19:12, 10:4) per pratęsimą patiesė „Minnesota Timberwolves“ ir iškopė į atkrintamąsias.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 30 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Anthony Davisas pridėjo 24 taškus ir 15 sugriebtų kamuolių, Dennisas Schroderis kilo nuo suolo ir pasižymėjo 21 tašku.

Ši trijulė kartu surinko 71 iš 108 komandos taškų.

Pergalė garantavo „Lakers“ septintąją vietą Vakaruose, atkrintamųjų pirmajame etape L.Jamesas ir kompanija susikaus su antrąją vietą konferencijoje užėmusia „Memphis Grizzlies“ komanda.

Karlas-Anthony Townsas pralaimėjusiems pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Mike'as Conley surinko 23 taškus. Jis baudų metimais, likus žaisti 0,1 sek. ketvirtajame kėlinyje, išvedė komandas į pratęsimą.

„Timberwolves“ penktadienį namuose priims „New Orleans Pelicans“ arba „Oklahoma City Thunder“. Tai bus kova dėl aštuntosios vietos ir dar vieno bilieto į atkrintamąsias.

Mače prieš „Lakers“ Minesotos ekipai nepadėjo Jadenas McDanielsas ir Rudy Gobertas. Centras iš Prancūzijos yra diskvalifikuotas dėl smūgio komandos draugui Kyle'ui Andersonui, J.McDanielsas susilaužė ranką, kai iš įsiūčio smūgiavo į sieną.

„Lakers“: L.Jamesas 30 (10 atk. kam.), A.Davisas 24 (15 atk. kam.), D.Schroderis 21, A.Reavesas ir R.Hachimura po 12.

„Timberwolves“: K.Townsas 24 (11 atk. kam.), M.Conley 23, T.Prince'as 14, N.Alexanderis-Walkeris 11.