2022 02 02

Lemiamu metu įsiutę A.Karnišovo „Bulls“ sugrįžo į NBA viršūnę Rytuose

Per paskutines 5 rungtynių minutes nė taško varžovams įmesti neleidę „Chicago Bulls“ (32-18) krepšininkai namie 126:115 (34:33, 36:30, 33:31, 23:21) palaužė „Orlando Magic“ (11-41) su Ignu Brazdeikiu.
„Bulls“ džiaugsmas
„Bulls“ džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

Pastarasis trenerio sprendimu šįkart nekilo nuo suolo, bet Rytų konferencijos autsaiderė iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio draskė akis lyderiams – likus žaisti 5 minutes rezultatas dar buvo lygus (115:115).

Tačiau „Buliai“ tada įsiuto – įjungė geležinę gynybą, nebeleido varžovams pelnyti nė taško ir šventė pergalę.

Šeimininkų gretose žibėjo įprastas duetas – DeMaras DeRozanas ir Zachas LaVine‘as kartu pelnė 55 taškus.

Po šio laimėjimo Artūro Karnišovo valdomas Čikagos klubas sugrįžo į pirmąją vietą NBA Rytų konferencijoje.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 29 (10 atk. kam.), Zachas LaVine‘as 26, Nikola Vučevičius 18 (13 atk. kam., 3 blok.), Ayo Dosunmu 13 (9 rez. perd.), Javonte Greenas 11 (7 atk. kam.).

„Magic“: Wendellas Carteris 24 (10/10 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Franzas Wagneris 22, Cole‘as Anthony 20 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Gary Harrisas 13, Jalenas Suggsas (7 rez. perd.) ir Moritzas Wagneris – po 9, Mo Bamba 8 (8 atk. kam.).