2023 05 08

Lemiamus metimus smeigęs J.Hardenas atnešė „76ers“ pergalę „mirk arba gyvenk“ dramoje

Jamesas Hardenas pataikė kertinius rungtynių metimus, o „Philadelphia 76ers“ namuose 116:115 (27:19, 32:31, 33:33, 15:24, 9:8) ketvirtosiose Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse nugalėjo „Boston Celtics“.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

J.Hardenas pataikė dvitaškį, likus žaisti 16 sek. ketvirtajame kėlinyje – tai atnešė pratęsimą Filadelfijoje. O štai per papildomą laiką jis pataikė kertinį tritaškį, galiausiai atnešusį pergalę.

Iš viso net 42 taškus surinko J.Hardenas ir buvo rezultatyviausias komandoje. „Tiesiog noriu laimėti. Šiandien buvo mirk arba gyvenk rungtynės mums“, – pažymėjo „76ers“ lyderis.

Dabar serijoje iki keturių pergalių – lygu 2-2.

Tiesa, „Celtics“ vos neišplėšė pergalės, kai Marcusas Smartas pataikė tritaškį su sirena. Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad jis nespėjo išmesti kamuolio laiku.

Už lemtingu tapusį epizodą, kuomet J.Hardenas pataikė tritaškį, atsakomybę prisiėmė Jaylenas Brownas: „Tai buvo rizika blogu metu ir puikus Jameso Hardeno metimas. Mano klaida. Prisiimu visą atsakombę.“

NBA sezono MVP tapęs Joelis Embiidas pelnė 34 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

„Celtics“ ekipai Jasonas Tatumas pelnė 24 taškus, atkovojo net 18 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

„76ers“: J.Hardenas 42 (9 rez. perd.), J.Embiidas 34 (13 atk. kam.), T.Maxey 14, T.Harrisas ir G.Niangas po 9.

„Celtics“: J.Tatumas 24 (18 atk. kam.), J.Brownas 23, M.Smartas 21, M.Brogdonas 19, D.White'as 12.