Kaip pranešė ESPN apžvalgininkas Shamsas Charania, už dabartinius ir 18 kartų NBA čempionus sumokėta 6,1 milijardo JAV dolerių.
Tiek Grousbeckų šeimynai paklojo „Symphony Technology“ vadovaujantis partneris Billas Chisholmas.
Priminsime, kad metų pradžioje „Celtics“ akcijos buvo sudominusios ir lietuvišką verslo akseleratorių „Tesonet“. Apie tai rašė 15min žurnalistas Rokas Pakėnas.
Tomo Okmano ir Eimanto Sabaliausko įkurta „Tesonet“, veikianti technologijų srityje, buvo sulaukusi garsaus JAV investuotojo Steve'o Pagliucos kvietimo prisijungti prie jo vedamo konsorciumo.
Pastarasis buvo vienas iš keturių-penkių pretendentų, pasak JAV žiniasklaidos, lenktyniavusių dėl legendinio NBA klubo akcijų.
15min žiniomis, „Tesonet“ siūlyta įsigyti 10 proc. „Celtics“ akcijų.
Vis dėlto koją lietuviams kišo tai, kad jie jau valdo kitus krepšinio klubus, o NBA lygoje tai nėra leidžiama. Pernai rugpjūtį „Tesonet“ įsigijo Londono „Lions“ klubą, o nuo 2022-ųjų turi ir 45 proc. Kauno „Žalgirio“ akcijų.
Wyco Grousbecko įkurta ir valdoma „Boston Basketball Partners L.L.C“ grupė „Boston Celtics“ įsigijo 2002 m. už 360 milijonų JAV dolerių.
Apie legendinio klubo pardavimą Grousbeckų šeima pranešė praėjus dviem savaitėms po triumfo praėjusių metų NBA finale. Jame „Celtics“ 4-1 įveikė „Dallas Mavericks“ ekipą.
Sėkmingai „Celtics“ klubui kol kas klostosi ir šis sezonas. Bostono ekipa su 50 pergalių ir 19 pralaimėjimų žengia antroje NBA Rytų konferencijos vietoje.