Lietuviškoje NBA akistatoje – A.Karnišovo valdomo „Bulls“ pergalė prieš D.Sabonio „Kings“

Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (34-25) namuose 109:113 (22:36, 27:20, 28:35, 36:18) nusileido Artūro Karnišovo valdomam „Chicago Bulls“ (28-32) klubui.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 32 minutes pelnė 18 taškų (7/18 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo net 21 kamuolį, iš kurių 10 pasiėmė puolime, taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 5 kamuolius.

Tai buvo jau 43-iasis iš eilės D.Sabonio dvigubas dublis.

Lietuvis rungtynes baigė anksčiau laiko – likus žaisti 2:57 min., centras prasižengė 6 kartą ir sėdosi ant suolo.

D.Saboniui būnant aikštėje „Kings“ laimėjo atkarpas 2 taškais.

Rungtynių pradžioje „Kings“ šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio pirmavo 14 taškų skirtumu. Čikagos ekipa vijosi varžovus, prieš paskutinį kėlinį dar atsiliko 77:91, bet galiausiai rungtynių likimas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos, rezultatas dar buvo lygus 109:109, tačiau tuomet dvitaškį pelnė Coby White'as ir Čikaga atsidūrė žingsniu arčiau pergalės.

Po minutės pertraukėlės „Kings“ turėjo rengti svarbią ataką, bet De'Aaronas Foxas nesugebėjo išsimesti kamuolio iš užribio.

Malikas Monkas dar prasižengė prieš DeMarą DeRozaną, bet šio taiklios baudos atnešė pergalę „Bulls“.

C.White'as „Bulls“ komandai suvertė net 37 taškus.

„Kings“: D.Foxas 20, D.Sabonis 18 (21 atk. kam.), K.Heurteris 12, K.Murray ir M.Monkas po 11.

„Bulls“: C.White'as 37, D.DeRozanas 33, A.Dosunmu 20, N.Vučevičius 10 (13 atk. kam.).