2016 12 12

Los Andžele – magiškas perdavimas ir nuo suolo nepakeltas Mindaugas Kuzminskas

Mindaugo Kuzminsko konkurentas dėl minučių Lance'as Thomasas Los Andžele nepelnė nė taško, bet „New York Knicks“ (14-10) trenerio Jeffo Hornaceko tai neįtikino pakelti Mindaugą Kuzminską nuo suolo. Tiesa, „Knicks“ ir be lietuvio pagalbos 118:112 (32:30, 25:26, 27:19, 34:37) palaužė „Los Angeles Lakers“ klubą (10-15).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Youtube.com nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ išsivežė pergalę iš „Lakers“ tvirtovės 118:112.
  • M.Kuzminskas nerungtyniavo.
  • Puolėjas nežaidė pirmą kartą nuo lapkričio 4-osios.
  • Lietuvio konkurentas per 16 minučių nepelnė nė taško.

M.Kuzminskas nepasirodė aikštėje pirmą kartą nuo lapkričio 4-osios. J.Hornacekas nesuteikė 27-erių puolėjui minučiui ketvirtą kartą šį sezoną.

Jo konkurentas dėl Carmelo Anthony dublerio minučių Lance'as Thomasas per 16 minučių nepelnė nė taško, prametė visus tris metimus ir perėmė 2 kamuolius.

Žiūrovai „Staples Center“ arenoje išvydo gražią ir atkaklią kovą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Knicks“ pirmavo tik 86:85, bet Brandono Jenningso ir Courtney Lee metimai leido atitrūkti 98:89. NYK pergalę įtvirtino Kristapo Porzingio ir Carmelo Anthony metimai mačo pabaigoje.

Kristapas Porzingis pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Derrickas Rose'as pridėjo 25 taškus, tačiau rungtynių herojus buvo B.Jenningsas.

Atsarginis „Knicks“ įžaidėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 iš visų 19 savo taškų, o atliko tokį rezultatyvų perdavimą, kad iš vietų pakėlė net šeimininkų gerbėjus.

„Lakers“ gretose jau žaidė 11 rungtynių dėl kelio traumos praleidęs pagrindinis įžaidėjas D'Angelo Russellas, tačiau krepšininkas per 18 minučių pataikė vos 1 metimą iš 8 ir aikštę paliko su 3 taškais.

Tuo tarpu „Knicks“ vėl padėjo D.Rose'as, dėl nugaros skausmų praleidęs porą susitikimų.

Tai buvo šeštoji „Knicks“ pergalė per 7 pastarąsias rungtynes.

„Knicks“: K.Porzingis 26 (12 atk. kam.), D.Rose'as 25 (12/15 dvit.), B.Jenningsas 19, C.Lee 16, C.Anthony 13 (4/16 met., 8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lakers“: L.Williamsas 24, L.Dengas 22, J.Randle'as 17 (10 atk. kam.), N.Youngas 15, J.Clarksonas 14.