2020 02 07

Los Andžele šeimininkavęs R.Westbrookas atvedė „Rockets“ į pergalę prieš „Lakers“

Clintą Capelą mainuose atidavusi „Houston Rockets“ (33-18) ekipa liko be aukštaūgių, o dėl ginčo kamuolio prieš 208 cm ūgio Anthony Davisą šoko kovoti 196 cm Jamesas Hardenas. Vis dėlto „raketoms“ tai nesutrukdė išvykoje 121:111 (28:29, 35:34, 34:30, 24:18) triumfuoti prieš „Los Angeles Lakers“ (38-12) klubą.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“ nuotr.

„Rockets“ antradienį atliktuose mainuose į „Atlanta Hawks“ iškeitė vienintelį savo centrą C.Capelą, o susitikimą šįkart pradėjo penkiais nominaliais gynėjais ir puolėjais: Russellu Westbrooku, Jamesu Hardenu, Ericu Gordonu, Danueliu House'u ir P.J.Tuckeriu.

Tai atsiliepė stabdant A.Davisą, pelniusį 32 taškus, tačiau puolime „Rockets“ tiesiog žydėjo.

Hjustono ekipa pataikė net 19 tritaškių iš 42, o prie pergalės svariai prisidėjo ir tik pirmąsias rungtynes su „Rockets“ apranga žaidęs R.Covingtonas, kurio sąskaitoje – 4/7 tritaškių ir 14 taškų.

„Lakers“ likus mažiau nei 5 minutėms dar pirmavo 108:105, bet per likusį laiką pataikė vos vieną metimą.

Sėkmingai atakavę svečiai po dviejų R.Covingtono tritaškių likus žaisti daugiau nei minutę atitrūko 120:111 ir ramiai užbaigė susitikimą.

Į pergalę „raketas“ vedė vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Russellas Westbrookas. Įžaidėjas per 37 minutes pelnė 41 tašką (16/26 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, gynėjas 8 kartus suklydo.

R.Westbrookas šiose rungtynėse peržengė ir 20 tūkst. pelnytų taškų ribą. Jis tapo 46-uoju tą padariusiu žaidėju.

„Rockets“ po šio laimėjimo pakilo į ketvirtąją Vakarų konferencijos vietą. „Lakers“ – vis dar pirmi.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 (14/21 dvit., 13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 18 (7/11 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam., 15 rez. perd.), Danny Greenas ir Avery Bradley po 15, Alexas Caruso 12.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 41 (16/26 dvit., 8 atk. kam., 8 kld.), Ericas Gordonas 15 (5/8 trit.), Robertas Covingtonas (4/7 trit., 8 atk. kam.) ir Jamesas Hardenas (3/10 metimai, 7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 14, Danuelis House'as 13, P.J.Tuckeris 11.