2019 03 12

Los Andžele – visų laikų NBA rekordas ir pervažiuota „Celtics“ ekipa

Lou Williamsas pelnė 34 taškus ir tapo rezultatyviausiu visų laikų atsarginiu krepšininku, o „Los Angeles Clippers“ (39-29) namuose 140:115 (25:19, 37:30, 39:36, 39:30) sutriuškino „Boston Celtics“ (41-27) ekipą.
Lou Williamsas
Lou Williamsas / „Scanpix“ nuotr.

Dellas Curry iki šio vakaro buvo rezultatyviausias NBA atsarginis. Jis kildamas nuo suolo buvo pelnęs 11 147 taškus. L.Williamsui iki rekordo reikėjo 28 taškų.

Tai „Clippers“ atakuojantis gynėjas padarė ketvirtajame pergalingo mačo kėlinyje, kai iki jo pabaigos buvo likusios daugiau nei 9 minutės.

Tai taip pat buvo L.Williamso 29-osios karjeros rungtynės, kai jis pelno 30 ar daugiau taškų.

„Jei dalyvauji kažkur, ko pavadinimas baigiasi „visų laikų“, tuomet tai kažkas įspūdingo. Nuostabu, kaip Lou žaidžia su savo ūgiu ir kaip giliai lenda į baudos aikštelę“, – kalbėjo Los Andželo komandos treneris Docas Riversas.

Danilo Galinari pelnė 25 taškus, Montrezlas Harrellas pridėjo 20.

„Clippers“ pirmavo bemaž visas rungtynes, o ketvirtajame kėlinyje skirtumas siekė ir 30 taškų.

„Celtics“ komanda iki šių rungtynių buvo iškovojusi tris pergales iš eilės.

Bostono ekipai nepadėjo peties skausmus jaučiantis Jaysonas Tatumas. Tai vos trečios šio krepšininko praleistos rungtynės per jo dviejų metų karjerą NBA.

„Clippers“: L.Williamsas 34, D.Gallinari 25, M.Harrellas 20, I.Zubacas 14.

„Celtics“: T.Rozieras 26, J.Brownas 22, K.Irvingas 18 (11 rez. perd.).