2023 04 21

Lyderio netekę „Clippers“ rado naują, bet nesustabdė nuostabaus „Suns“ vedlio

„Los Angeles Clippers“ komanda NBA atkrintamosiose varžybose dėl traumos verčiasi be Paulo George'o, atkrintamųjų serijos su „Phoenix Suns“ metu prarado ir kelio skausmus pajutusį Kawhi Leonardą. Be dviejų savo žvaigždžių likę „Clippers“ pralaimėjo trečiąsias serijos rungtynes namuose 124:129 (27:27, 24:27, 34:40, 39:35) ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-2.
Devinas Bookeris
Devinas Bookeris / Scanpix/USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

ESPN žurnalisto Adriano Wojnarowskio teigimu, K.Leonardas kelio traumą patyrė pirmajame serijos mače, o antrame žaidė nepaisydamas skausmų.

Praleidęs trečiąjį susitikimą, jis gali grįžti į aikštę per ketvirtąjį mačą šeštadienį, bet tai paaiškės tik artimiausiomis dienomis.

Be dviejų lyderių likę „Clippers“ rado kitus vedlius – Normanas Powellas ir Russellas Westbrookas kartu sudėjus įmetė net 72 taškus.

Ypač įspūdingai žaidė įprastai nuo suolo kylantis N.Powellas – puolėjas pelnė 42 taškus (8/11 dvit., 7/12 trit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jis pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose.

Tačiau Los Andželo žaidėjams nepavyko sustabdyti „Suns“ vedlio Devino Bookerio, kuris buvo dar rezultatyvesnis.

Gynėjas per 44,5 minutės pelnė net 45 taškus (15/22 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

D.Bookeriui tik 2 taškų pritrūko iki karjeros rezultatyvumo rekordo atkrintamosiose.

„Suns“ šiose rungtynėse pirmavo viso ketvirtojo kėlinio metu, buvo įgiję ir 13 taškų pranašumą, bet pačioje pabaigoje „Clippers“ beveik sugrįžo į rungtynes.

Po kelių sėkmingų epizodų šeimininkai atsiliko tik 120:125, o Bonesas Hylandas galėjo tritaškiu likus maždaug pusei minutės nukirpti skirtumą iki 2 taškų, bet gynėjo mestas kamuolys išsisuko iš lanko, o baudas stoję mesti Finikso žaidėjai neklydo ir įtvirtino „Suns“ pergalę.

Ketvirtasis serijos mačas vėl bus žaidžiamas Los Andželo „Crypto.com“ arenoje.

„Clippers“: Normanas Powellas 42 (8/11 dvit., 7/12 trit.), Russellas Westbrookas 30 (8/15 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 12 rez. perd., 6 kld.), Bonesas Hylandas 20, Terance'as Mannas 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 45 (15/22 dvit., 3/7 trit.), Kevinas Durantas 28 (11/11 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Torrey Craigas 15 (3/4 trit.), Deandre Aytonas 12 (11 atk. kam.), Chrisas Paulas 11 (4/10 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).