2023 10 20

Lyderius tausojusi „Kings“ šventė pirmą pergalę NBA pasiruošimo etape

Domantas Sabonis ir De'Aaronas Foxas gavo poilsio, Keeganas Murray dar nežaidė dėl ligos, o Trey Lyles – blauzdos traumos, bet „Sacramento Kings“ (1-4) šventė pirmąją pergalę NBA pasiruošimo etape.

Mike'o Browno auklėtiniai 116:113 (27:26, 27:23, 25:36, 37:28) palaužė „Utah Jazz“ (3-2) ir dar viena drama baigė draugiškų rungtynių ciklą.

Priminsime, kad vakar su D.Saboniu ir D.Foxu „Kings“ dramatiškai krito prieš „Golden State Warriors“ po paskutinio Stepheno Curry tritaškio.

Kova taškas į tašką vyko ir šįkart. Likus žaisti 3 minutes Krisas Dunnas persvėrė rezultatą svečiams (103:104).

Kessleris Edwardsas tuomet dūrė tritaškį. Tą patį pakartojo ir rezultatyviausiai žaidęs Malikas Monkas bei Colby Jonesas, o „Kings“ atitrūko (114:107).

„Jazz“ dar priartėjo iki 114:112, bet M.Monkas sumetė baudas ir nesuteikė galimybės svečiams išplėšti pratęsimo.

Į starto penketą šįkart žengęs „Kings“ naujokas Sasha Vezenkovas, naudingiausias praėjusio sezono Eurolygos krepšininkas, sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes – pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/8 trit.) ir sugriebė 6 kamuolius.

„Kings“: Malikas Monkas 23 (3/8 trit., 8 rez. perd.), Colby Jonesas 19 (5/8 trit.), Kessleris Edwardsas 14 (8 atk. kam.), Sasha Vezenkovas 13 (3/8 trit., 6 atk. kam.), JaVale McGee (7 atk. kam.) ir Davionas Mitchellas (3/9 trit., 7 rez. perd.) - po 12, Kevinas Huerteris 8.

„Jazz“: Talenas Hortonas-Tuckeris 26 (8 rez. perd.), Collinas Sextonas 24 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Walkeris Kessleris 14 (15 atk. kam.), Krisas Dunnas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 klaid.).

Būtent su „Jazz“ klubu „Kings“ žais pirmąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes, kurios vyks spalio 26-ąją.