Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 06

Memfyje – solidus J.Valančiūnas ir nesulaikomo M.Conley karjeros rekordas

Jonas Valančiūnas sužaidė solidžiai, Mike'as Conley – fantastiškai, o „Memphis Grizzlies“ (26–40) namuose 120:111 (20:33, 41:30, 21:23, 38:25) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ (39–25).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JV per 21 minutę pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą bei po dukart suklydo ir prasižengė.

Karjeros rekordą pagerino lietuvio komandos draugas M.Conley – surinko net 40 taškų.

Per pirmą kėlinį M.Conley nepelnė nė taško, o net 19 suvertė lemiamame ketvirtyje, kuriame pataikė 6 iš 7 savo metimų, įskaitant visus tris tritaškius.

„Buvo smagu, – sakė M.Conley. – Tai buvo keistos rungtynės, nes jaučiau, kad pradžioje nežaidžiau gerai. Visa komanda pradėjo prastai, o pabaigoje pasirodėme ypatingai.“

Jau pirmajame kėlinyje „Blazers“ pirmavo 16 taškų, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 8 minutėms švieslentė dar rodė Portlando krepšininkų turimą 9 taškų persvarą.

Tačiau tada M.Conley užkūrė komandą spurtui 11:2 ir svarstyklės pakrypo „grizlių“ naudai.

„Mes pirmavome 16 taškų, o varžovai tiesiog toliau žaidė ir gynėsi. Conley buvo neįtikėtinas“, – sakė „Blazers“ treneris Terry Stottsas.

Tai buvo trečia „Grizzlies“ pergalė per paskutines penkerias rungtynes.

„Grizzlies“: M.Conley 40, D.Wrightas 25, J.Valančiūnas 17, A.Bradley 14.

„Blazers“: C.McCollumas 27, D.Lillardas 24 (8 rez. perd.), M.Harklessas 20.