2022 02 04

Mūšyje dėl Los Andželo – pergalę atnešęs lemiamas metimas

Reggie Jacksonas pelnė 25 taškus, iš kurių svarbiausias buvo metimas, likus žaisti vos keturias sekundes iki rungtynių pabaigos. Būtent jo dėka „Los Angeles Clippers“ (27-27) ekipa 111:110 (28:26, 32:28, 34:28, 17:28) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (25-28).
Reggie Jacksonas
Reggie Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.

Per paskutines 63 sekundes pirmaujanti komanda keitėsi net penkis kartus, bet galiausiai R.Jacksonas sudėliojo taškus ir „Clippers“ triumfavo.

Anthony Davisas, pralaimėjusiems pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 17 kamuolių, dar turėjo galimybę laimėti rungtynes „Lakers“ ekipai, bet prametė.

Beje, „Lakers“ lyderio kostiumą apsivilkęs A.Davisas 9 iš 12 savo taiklių metimų šiose rungtynėse atliko dėjimais iš viršaus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Marcusas Morrisas, surinkęs 29 taškus, Serge'as Ibaka pridėjo 20 taškų ir 9 sugriebtus kamuolius.

„Clippers“ persvara siekė net 17 taškų, kuomet iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės, bet tuomet varžovai ėmė artėti.

„Lakers“ prieš principinį varžovą pralaimėjo abu susitikimus šiemet ir net 30 iš paskutinių 37.

LeBronas Jamesas praleido jau penktąsias rungtynes iš eilės dėl kelio skausmų. Varžovų stovykloje nebuvo antrose rungtynėse paeiliui nežaidusio Ivica Zubaco.

„Clippers“: M.Morrisas 29, R.Jacksonas 25, S.Ibaka 20, L.Kennardas 10.

„Lakers“: A.Davisas 30 (17 atk. kam.), M.Monkas 21, R.Westbrookas 17, T.Hortonas-Tuckeris 9.