2019 03 27

MVP medžiotojų dvikovoje sublizgėjo „Bucks“ gynėjas

Antradienį Milvokyje susigrūmė du krepšininkai, laikomi didžiausiais konkurentais kovoje dėl MVP apdovanojimo. Gan užtikrintą pergalę šventė Giannis Antetokounmpo, kuris su „Milwaukee Bucks“ (56-19) komanda 108:94 (20:25, 38:28, 32:18, 18:23) nugalėjo Jameso Hardeno atstovaujamą „Houston Rockets“ (47-28) ekipą.
Jamesas Hardenas ir Giannis Antetokounmpo
Jamesas Hardenas ir Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Ir nors šios rungtynės buvo vadinamos dviejų MVP kandidatų kova, pastebimiausias žmogus buvo „Bucks“ gynėjas Ericas Bledsoe, surinkęs 23 taškus.

Beje, E.Bledsoe net 16 savo taškų pelnė trečiajame kėlinyje, o beveik visas rungtynes puikiai dirbo gynyboje prieš J.Hardeną.

„Tiesiog stengiausi išnaudoti savo stiprybes“, – sakė E.Bledsoe.

G.Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 19 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. „Bucks“ su 56 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų yra geriausia NBA komanda.

J.Hardenas pelnė 23 taškus, Chrisas Paulas pridėjo 19. Tai buvo trečia „Rockets“ komandos nesėkmė per 17 rungtynių.

Į savo rankas kontrolę „Bucks“ komanda perėmė po pertraukos, kuomet spurtavo naudodamiesi puikiu E.Bledsoe žaidimu.

Per pertrauką Milvokio ekipa priekyje buvo 5 taškais, o trečiajame kėlinyje pranašumas jau siekė 19 taškų.

„Visi pridėjo energijos ir žaidėme dar kiečiau“, – sakė G.Antetokounmpo.

„Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni dėl pralaimėjimo kaltino grubias klaidas antrajame kėlinyje, leidusias „Bucks“ krepšininkams pajusti žaidimą.

„Mes išskydome. Net keturis kartus suklydome greitose atakose. Dėl tų nevykusių perdavimų varžovai pagavo ritmą“, – skundėsi strategas.

„Bucks“: E.Bledsoe 23 (7 rez. perd.), G.Antetokounmpo 19 (14 atk. kam.), P.Connaughtonas 14, K.Middletonas ir B.Lopezas (8 atk. kam.) po 13.

„Rockets“: J.Hardenas 23 (1/9 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Ch.Paulas 19 (9 atk. kam.), C.Capela 17 (11 atk. kam.), D.House'as 15.