2021 05 28

N.Jokičius ir D.Lillardas padovanojo dar vieną nuostabų spektaklį

Nikola Jokičius ir Damianas Lillardas surengė dar vieną fantastišką krepšinio spektaklį, o „Denver Nuggets“ NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje svečiuose 120:115 (39:30, 25:29, 20:20, 36:36) palaužė „Portland Trail Blazers“.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Kolorado ekipa išsiveržė į priekį 2-1.

„Nuggets“ geriau pradėjo dvikovą ir dviženklę persvarą įgijo dar iki pertraukos.

Visgi antroje rungtynių pusėje D.Lillardas pradėjo tempti savo komandą ir ketvirtajame kėlinyje po Carmelo Anthony tritaškio „Blazers“ galiausiai pasivijo savo varžovus – 91:91.

Visgi tuomet spurtu atsakė ir svečiai. N.Jokičiaus vedama komanda truktelėjo 22:12 ir nors paskutinėmis sekundėmis šeimininkai dar bandė gelbėtis, varžovų teritorijoje triumfavo „Nuggets“.

N.Jokičius per 35 minutes pelnė 36 taškus (8/16 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkams D.Lillardas per 39 minutes pelnė 37 taškus (10/15 dvitaškių, 5/16 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 37, CJ McCollumas 22 (9 atk. kam.), Normanas Powellas 18, Carmelo Anthony 17, Jusufas Nurkičius 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Austinas Riversas 21, Michaelas Porteris 15, Aaronas Gordonas 13, Facundo Campazzo 11 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).