2022 03 07

Naudingo J.Valančiūno nepakako: dominavęs N.Jokičius šventė pergalę pratęsime

Jonas Valančiūnas fiksavo dvigubą dublį, bet Nikola Jokičius surinko trigubą, o serbo vedama „Denver Nuggets“ (38-26) ekipa 138:130 (35:19, 27:38, 22:37, 40:30, 14:6) per pratęsimą nukovė „New Orleans Pelicans“ (27-37).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir rungtynes anksčiau laiko baigė dėl 6 asmeninių pražangų.

Kai JV buvo ant parketo, „Pelicans“ pelnė 5 taškais mažiau nei oponentai.

Nikola Jokičius iš viso pelnė net 46 taškus, iš kurių 30 – per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą. Serbas baudų metimais, likus žaisti 3,2 sekundės, išplėšė pratęsimą, o per papildomą laiką smaigstė taiklius metimus ir atvedė „Nuggets“ į pergalę. Beje, Nikola dar atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 17-asis N.Jokičiaus trigubas dublis šį sezoną, niekas kitas lygoje nėra surinkęs daugiau.

Denverio komanda rungtynes baigė be trenerio Michaelo Malone'o, kuris buvo išvarytas trečiojo kėlinio pabaigoje.

„Aš atsiprašiau komandos, turiu valdyti savo emocijas. Negaliu jų pastatyti į tokią poziciją. Turiu būti geresnis. Dėl to jaučiausi labai blogai“, – sakė Denverio ekipos treneris.

Pralaimėjusiems Brandonas Ingramas pelnė 38 taškus, įskaitant ir neįtikėtiną metimą sulig antrojo kėlinio sirena.

Iki šio mačo „Pelicans“ buvo laimėję keturiskart iš eilės, vidutiniškai 26,8 taško skirtumu.

Kitas rungtynes „pelikanai“ žais antradienį išvykoje prieš „Memphis Grizzlies“ – tai reiškia, kad J.Valančiūnas rungtyniaus prieš savo buvusią komandą.

„Nuggets“: N.Jokičius 46 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), A.Gordonas 28, M.Morrisas 18, B.Hylandas 11, J.Greenas 10.

„Pelicans“: B.Ingramas 38 (9 rez. perd.), C.McCollumas 24, J.Valančiūnas 19 (14 atk. kam.).