Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 07

Naujasis „Cavaliers“ lyderis sugadino L.Jameso sugrįžimą į Klivlandą

Donovanas Mitchellas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes su „Cleveland Cavaliers“ (16-9) apranga, o jo vedama ekipa šventė pergalę namie prieš „Los Angeles Lakers“ (10-13) – 116:102.
Donovanas Mitchellas
Donovanas Mitchellas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Visada norisi sugadinti sugrįžimo vakarėlį“, – šyptelėjo 43 taškus pelnęs naujasis „Cavaliers“ lyderis, tik šiame sezone persikėlęs į Klivlandą.

Užaugo jis Niujorke, idealizuodamas LeBroną Jamesą, kurio vienintelį sugrįžimą į gimtąjį Klivlandą šiame reguliariajame sezone ir sugadino.

„Jis ypatingas vaikis“, – varžovo pranašumą pripažino L.Jamesas, pelnęs 21 tašką ir sugriebęs 17 kamuolių.

„Cavaliers“ nuo varžovų pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 31:19 ir namie iškovojo jau 11 pergalę iš 12 galimų.

Fantastišką sportinę formą pastaruoju metu demonstravęs Anthony Davisas šįkart aikštę paliko sužaidęs 8 minutes ir daugiau į ją nebegrįžo.

Vieną tašką pelnyti spėjusiam aukštaūgiui, kuris per du mačus prieš tai sumetė net 99, pakilo temperatūra, o krepšininkas pajuto panašius į gripą simptomus.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 43 (4 per. kam.), Jarrettas Allenas 24 (11 atk. kam.), Darius Garlandas 21 (11 rez. perd.), Evanas Mobley (12 atk. kam.) ir Carisas LeVertas – po 7.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 21 (17 atk. kam.), Thomas Bryantas 19 (9 atk. kam.), Dennisas Schroderis ir Russellas Westbrookas – po 16.