2016 02 25

NBA: dominuojantis Porzingis ir pergalingas Stepheno Curry tritaškis

Klivlandas šventė dar vieną pergalę, o LeBronas Jamesas reabilitavosi po prasto pasirodymo pirmadienį. „Knicks“ ir vėl pralaimėjo, bet Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias komandoje. „Golde State Warriors“ toliau renka pergales.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Tritaškis NBA

„Cleveland Cavaliers“ (41-15) – „Charlotte Hornets“ (29-27) 114:103 (23:24, 40:28, 25:24, 26:27)

Šarlotės krepšininkai į Klivlandą atvyko ne pačiu tinkamiausiu metu. „Cavaliers“ reikėjo atsigauti po vieno blogiausių sezono pralaimėjimų Detroito komandai ir jie tai padarė.

LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas surinko po 23 taškus ir atvedė komandą į pergalę.

„Cavaliers“ praktiškai pergalę užsitikrino antrajame kėlinyje, kai surinko 40 taškų ir sukaupė reikalingą pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje jis buvo pakilęs iki 24 taškų.

L.Jamesas po itin blankaus pasirodymo pirmadienį šįkart sužibėjo. Jis pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus ir ilsėjosi ketvirtajame kėlinyje.

L.Jamesas pakilo į trečią vietą komandos istorijoje pagal atkovotus kamuolius (4676).

Praėjusią savaitę prie komandos prisijungęs Channingas Frye pridėjo 15 taškų.

Šarlotės ekipoje su 20 taškų rezultatyviausias buvo Kemba Walkeris.

Klivlando ekipa nutraukė penkių Šarlotės pergalių seriją. „Hornets“ nukrito į aštuntą vietą Rytų konferencijoje.​

„Cavaliers“: L.Jamesas ir K.Irvingas po 23, J.Smithas 16, C.Frye 15, M.Dellavedova 10.

„Hornets“: K.Walkeris 20, F.Kaminsky 16, A.Jeffersonas 12, J.Linas 10.

„Indiana Pacers“ (31-26) – „New York Knicks“ (24-35) 108:105 (28:26, 24:28, 28:26, 28:25)

Paului George'ui apšilti prireikė net trijų kėlinių. Ketvirtajame kėlinyje jis pelnė 15 iš 27 taškų ir atvedė Indianos klubą į pergalę.

P.George'as jau aštuntas rungtynes iš eilės pelno 20 taškų ar daugiau.

Latvis Kristapas Porzingis galėjo tapti rungtynių didvyriu, tačiau nepataikė tritaškio likus žaisti 3,9 sekundės. Carmelo Anthony bandė išplėšti pratęsimą tolimu metimu su sirena, bet šis metimas taip pat skriejo pro šalį.

Niujorko ekipa pralaimėjo jau tryliktą kartą per 15 rungtynių. Tačiau treneris K.Rambis gyrė atsarginius, kurie ženkliai prisidėjo prie taškų kraičio.

K.Porzingis buvo rezultatyviausias komandoje su 22 taškais. Jose Calderonas pridėjo 20 taškų.

„Knicks“ paskutinį kartą Indianoje pergalę šventė 2012 metų kovo 17 dieną.

„Pacers“: P.George'as 27, M.Turneris 24, G.Hillas 10.​

„Knicks“: K.Porzingis 22, J.Calderonas 20, K.O'Quinnas 19, L.Galloway 17, C.Anthony 14.

„Miami Heat“ (32-25) – „Golden State Warriors“ (51-5) 112:118 (30:21, 25:30, 28:29, 29:38)

Geriausias NBA blokų specialistas Hassanas Whiteside'as nesugebėjo sustabdyti Stepheno Curry.

Įtemptose rungtynėse lyderis vien ketvirtajame kėlinyje keitėsi 13 kartų, tačiau S.Curry pataikė lemiamą tritaškį likus žaisti 38 sekundes ir užtikrino komandos pergalę.

Iš viso lygos MVP pelnė 42 taškus. Tai buvo jau devintas kartas šiame sezone, kai jis pasiekia 40 taškų ribą. Klay Thompsonas pridėjo 33 taškus.

„Warriors“ iškovojo jau 51 pergalę per 56 rungtynes. Legendinė „Bulls“ ekipa šiame sezono etape turėjo 50 pergalių. Prieš 20 metų vasario 23 dieną būtent „Heat“ nugalėjo „Bulls“.

Dwyane'as Wade'as buvo rezultatyviausias šiame sezone ir pelnė 32 taškus.

H.Whiteside'as pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių, surinkdamas 22-ą dvigubą dublį šiame sezone.

Andersonas Varejao debiutavo nugalėtojų ekipoje. Jis per 10 minučių pelnė vieną tašką ir atkovojo 3 kamuolius.​

„Heat“: D.Wade'as 32, H.Whiteside'as 21, L.Dengas 16, J.Richardsonas 15, G.Dragičius 13.

„Warriors“: S.Curry 42, K.Thompsonas 33, H.Barnesas 11, D.Greenas 10.