2016 12 13 /08:17

NBA aikštėse – dėl Donato Motiejūno besipešančių klubų akistata

Naktį iš pirmadienio į antradienį NBA arenose įvyko dviejų dėl Donato Motiejūno besiriejančių klubų akistata. Dvikovą dėl lietuvio kuriam laikui laimėjęs „Houston Rockets“ (18-17) įrodė savo pranašumą prieš principinius priešininkus ir ant parketo – „Brooklyn Nets“ (6-17) buvo įveiktas 122:118 (29:24, 24:19, 37:42, 32:32).
Patrickas Beverley
Patrickas Beverley / „Scanpix“ nuotr.

Nors ilgą rungtynių dalį užtikrintai pirmavo, tačiau pergalingą skrydį „raketos“ atliko tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Likus 40 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Joe Harrisui buvo pavykę rezultatą išlyginti, tačiau Ericas Gordonas stojo prie baudų metimo linijos, pataikė abu metimus ir likus žaisti kiek mažiau nei 12 sek. grąžino persvarą šeimininkams.

„Nets“ dar turėjo progą išsigelbėti, tačiau vaikiškai suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio.

„Rockets“ šiose rungtynėse metė 43 tritaškius ir pataikė 17, taip pratęsdama dešimties įmestų tritaškių seriją iki rekordinės 24 rungtynių atžymos.

Bruklino klubui Hjustone taip ir nepavyko nutraukti jau mėnesį užsitęsusio svečių aikščių košmaro. Varžovų arenose „Nets“ paskutinį katą laimėjo lapkričio 12 dieną.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Ericas Gordonas 24, Ryanas Andersonas 19, Nene 12, Patrickas Beverley 11.

„Nets“: Brookas Lopezas 26, Seanas Kilpatrickas 17, Isaiahas Whiteheadas 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas 11, Trevoras Bookeris (13 atk. kam.) ir Jeremy Linas po 10.