2020 12 26 /11:51

NBA aistros Denveryje ir kraujais pasruvęs K.Leonardas

„Los Angeles Clippers“ (2-0) toliau tęsia sėkmingą NBA sezono startą ir Kalėdų pirmąją dieną 121:108 (32:26, 40:29, 26:24, 23:29) svečiuose pranoko „Denver Nuggets“ (0-2) ekipą.
kleonardas-patiria-smugi
Kawhi Leonardas

Tai buvo pirmasis komandų susitikimas po praėjusio sezono atkrintamųjų, kai „Nuggets“ sugebėjo išsigelbėti, nors atsiliko serijoje 1-3.

Visgi šį kartą ryškiai dominavo „Clippers“. Los Andželo komanda antrajame kėlinyje tvirtai perėmė iniciatyvą ir nuo to laiko nė sykio nebuvo besivejančios vaidmenyje.

Pergalę Kolorade apkartino incidentas ketvirto kėlinio viduryje, kai „Clippers“ lyderis Kawhi Leonardas gavo smūgį į galvą alkūne ir suklupo varžovų baudos aikštelėje.

Kruvinu veidu krepšininkas po kelių minučių pakilo nuo parketo, tačiau mačo toliau netęsė.

Vėliau paaiškėjo, kad krepšininkui prireikė net 8 siūlių.

Jis šioje dvikovoje surinko 21 tašką ir rezultatyvumu nusileido tik 23 taškus įmetusiam Paului Georgui.

Pralaimėjusiems Nikola Jokičius pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kawhi Leonardas

Los Andželo komanda laimėjo antrą mačą, tuo tarpu Denveris patyrė jau antrą pralaimėjimą.

„Clippers“: Paulas George’as 23, Kawhi Leonardas 21 (7 rez. perd.), Serge Ibaka 15, Nicolas Batumas 13 (10 atk. kam.), Ivica Zubacas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (10 atk. kam.), Jamalas Murray 23, Willas Bartonas 15, Monte Morrisas 13.